World of Tanks Harkov Haritası Dönüyor

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Merhabalar tankçılar!

 

Harkov haritasının son Süpertest aşaması başlamak üzere. Açıklanacak varyantında tahminlerimizden çok farklı olacağını düşünmüyoruz. Yeni varyant, açık alanda oynamayı mümkün kılacak 1000x1000 genişletilmiş bir yapıya sahip olacak. Ayrıca harita eski halini düşündüğünüzde 45 derece döndürüldü ve artık çapraz hizalı değil dikey hizalı. Bu, farklı araç tiplerinin haritaya uyumunu artıracaktır.

Kesişen sokaklar ve şehir merkezi, bu bölgedeki oynanışı çok da fazla değiştirmiyor. Bu alan iyi pozisyonu kapmak için yarış halinde olan ağır tankların çarğıştığı yer olarak kalmaya devam edecek. Ve yine pencere boşlukları, barikatlar, binaların balkon çıkıntıları ve daha bir sürü elementi de içeriyor olacak.

 

Haritanın yeni cazibe merkezi ise şehrin tam kalbinde yer alan bölge. Tankların ilerleyişini durduracak hendekler, patlamaların mamülü kraterler ve bazı ufak alanları içeriyor olacak. Hendekler, bu bölgeye gelen oyuncuların hızlıca ve farkedilmeden geri dönüşleri sağlamaları için tasarlandı. Bu hendekleri, düşmanlarınızı taciz etmek için kullanabilirsiniz ama dikkatli olmanızda fayda var. Tehlikeli bir rota çünkü karşı koyamayacağınız güçlerle yüzleşme riskiniz de yüksek. Merkez bölge, hızlı,manevra ve hareket kabiliyeti yüksek, kamuflaj eğitimli mürettebata sahip araçlara daha çok uygun. 

 

Haritanın batısı, yıkılabilir taşınmazların yer aldığı tepeliklerden oluşuyor. Aynı zamanda kamp yapmaktan keyif alanların da uğrak noktası olacaktır. Bu bölgeyi ele geçirmek ,haritadaki girişleri kontrol altına almak ve düşmana arkadan sızabilmek için değerli bir hamle olacaktır. Süpertest boyunca, Harkov'un oynanılabilirliğini geliştirmek için bazı denge değişiklikleri yapılmaya devam edilecektir.

Daha fazla haber için Bizim Muhit'e üye olmayı ve Bizim Muhit Discord sunucusuna katılmayı unutmayın.

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.