Resources Library

Learn how to use Wix, Zapier, Discord, IFTTT, and tens of applications with Bizim Muhit resources library.

TUTORIAL

Wix blog uygulamasına yazar ve editör nasıl eklenir sorusu, Türkçe destek arayışını sürdüren premium site sahipleri tarafından sıkça sorulmaktadır. Wix websitelerinin öne çıkan özelliklerinden birisi de hiç şüphesiz blog uygulamasıdır. Etkileyici şablonları, kolay blog editörü, özel alan adları(domainler), bedava barındırma(hosting), sosyal medya & promosyon ara&cce

...

TUTORIAL

Dijital dünyada harcanan zaman her geçen gün artmaktadır. Formlar, belgeler, tablolar, müşteri hizmet talepleri ve diğer hizmetler ve dahası, tekrarlayan eylemleri el ile halletmek zamanla ihtimal dışı kalır. Zapier, sektörde lider, entegre uygulama çözüm firmalarından biridir. Sahip olduğu gelişmiş araçlar ve desteklediği yüzlerce uygulama ile işlerinizi el ile

...

TUTORIAL

Carl Bot is one of the most popular bots in Discord. It has really useful capabilites in stream notifications. The bot allows users to customize the bot notification settings by using variables. Let us demonstrate how they are used in this case and others. 

...

TUTORIAL

We'll talk about what AddThis plugins are and how they can be added directly to your Wix website in this article. İf you are not a member of Bizim Muhit yet, you can just click here to signup.

...

TUTORIAL

Wix internet sitesinden yatay kaydırma çubuğu nasıl kaldırılır sorusunu "Wix ile Sıfırdan İleri Seviyeye İnternet Sitesi Kurma" eğitiminin bir parçası olan bu rehberde yanıtladık.

 

...

TUTORIAL

Wix internet siteleri çoklu dil sisteminde desteklenen 90'dan fazla dilin neler olduğuna yakından bakıyoruz.

Bu rehberin "Sıfırdan İle

...

TUTORIAL

Wix çok dilli internet siteleri nedir ve Wix çok dilli internet siteleri hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir sorularını rehberimizde ayrıntılarıyla açıklıyoruz. 

...

TUTORIAL

Wix ile internet sitesi kurarken en çok sorulan sorulardan birisi de hiç şüphesiz "World Wide Web(www)" in siteden nasıl kaldırıldığıdır. 

</s

...

TUTORIAL

Arama motorları tarafından dizine eklenmeyen Wix internet siteleri sorunu ve çözümünü “Arama Sonuçlarında Görüntülenmeyen Wix İnternet Siteleri” rehberimizde sizlerle paylaşıyor olacağız.

...

TUTORIAL

Site haritası nedir ve Wix site haritası nasıl doğrudan Google'a gönderilir sorularına "Site Haritası Nedir ve Wix Site Haritası Nasıl Doğrudan Google'a Gönderilir?" başlıklı rehberimizde yanıt veriyoruz.

​<

...

footer_new (1).png

Claim your desired

By signing up, you agree to the Terms of Service and Privacy Policy

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.

  • Discord-Logo-White (1)
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember