World of Tanks Şenlik Operasyonları 2021 Rehberi-Şenlik Takvimi, Ödüller Neler?

Updated: Mar 1, 2020

Her yıl sonunda olduğu gibi ya da yeni yılın başında diyelim, World of Tanks güzel etkinlikler ve çeşitli indirimlerin olduğu 1 ayı bizlere sunuyor. Bu yıl da gelenek değişmedi ve Şenlik Operasyonları duyuruldu.

1914 Noel'inde,her ne kadar resmi olmasa da, bu günün ruhunu koruyabilmek adına Alman ve İngiliz birliklerinin savaştığı Batı cephesinde, gayri resmi bir ateşkes ilan edilmişti. Papa 5. Benedict'in tüm çabalarına rağmen savaşan devletlerin ateşkes çağrısına kulak vermeyişi cephedeki askerleri durduramamıştı. Cephedeki askerler kendi siperlerinden çıkmış,birlikte şarkılar söylemiş ve dans etmişlerdi. Bu, yüreklerin acımasız çatışmasında, kısa süreli yapılmış ateşkes, kimi askerlerce de kaybettikleri arkadaşlarının bedenlerini cepheden geri alabilecekleri kasvetli bir görevin sebebi olmuştu. Tüm bunlara rağmen insanlığın dayandığı temel değerlerin savaş meydanında dahi yitirilmeyişi, Wargaming'in bu yıl ki Şenlik Operasyonları'nı daha özverili hazırlamasında etkili oldu.Bu yıl geçen yılkinden farklı olarak, garajda mürettebatınızın kutlamalara katıldığı alanları süsleyeceksiniz. Süslemeler 13 Aralık 2018'de başlayacak ve 14 Ocak 2019'a kadar devam edecek.

Şenlik Havası


Savaş görevlerini tamamladığınız takdirde,çeşitli dekorasyonlar kazanacak ve Şenlik Hava'nızı geliştirmeye başlayacaksınız. Topladığıınız dekorasyonların enderliğine ve garajınızdaki sayısına göre şenlik puanı artar. Daha ender dekorasyonlar işinizi daha çok kolaylaştıracaktır. Şenlik Havası 10 seviyeden oluşmaktadır. İlk seviyenizde ödül olarak Alman MKA 3 seviye tankı ve 1 garaj yuvasını alacaksınız. Diğer seviyelerde ise sarf malzemelerinden kişisel yedeklere, teknoloji ağacında I-X seviye arasındaki tüm araştırılabilir tanklarda kullanılabilecek çeşitli indirimlerden kadın mürettebat üyelerine kadar geniş yelpazedeki ödülleri de toplayabileceksiniz.


Kadın mürettebat üyeleri, %100 silah arkadaşlığı fazladan bir yeteneği daha deneyim kasmadan koymanıza imkan verecek şekilde verilecek.

Dekorasyonlar nasıl toplanacak?


Şenlik Operasyonları görevlerinizi tamamladığınızda dekorasyonları kazanacaksınız. Baştan söyleyelim;dekorasyon tür,stil ve enderliklerinin rastgele ayarlandığı belirtiliyor. Bu yüzden premiumlu oyunculara şu bu çıkıyor da bize bunlar çıkıyor dedikodularına başlamayın. Görevleri tamamladıkça hangarınız şenlenecek ve Şenlik Havası'nı daha da arttıracaksınız. Bunlar da size elektrik-gaz-otobüs üçlüsü olarak geri dönecek. Aynı türden dekorasyonlarla garajınızı süslediğinizde kredi,serbest deneyim,savaş deneyimi ve mürettebat deneyimi gibi takviyeler alacaksınız. Koleksiyon seviyeniz arttıkça takviye de artacak.


2019 Koleksiyonu


Geçen sene olduğu gibi koleksiyonlar 4 stile ayrılmış durumda:Yeni Yıl,Noel,Fantazi ve Doğu. Yine geçen sene olduğu gibi topladığınız koleksiyonlarla bir albüm tamamlayıp, eşsiz bir kamuflaj,yazı ve amblem alacaksınız.

Koleksiyonu açarak ve eksik dekorasyona tıklayarak belirli sayıda kıymıktan üretebileceksiniz. Bu arada geçen yılın dekorasyonları rastgele verilmez, istediğinizi tam olarak alabilirsiniz.


İkinci Bahar: Geçen sene bizim gibi çabalayıp çabalayıp bu kamuflajlardan alamamış oyuncularda Şenlik Havası'nda 10. seviyeye geldikten sonra geçen yılın koleksiyonuna geri dönebilecekler. Tabi etkinlik bitiş tarihine kadar yapılması zor duruyor ama denenebilir.

Dekoratör 2.0


Dekoratör görüntü tazelemesi dışında pek değişmemiş. Dekoratör,ihtiyacınız olmayan dekorasyonları parçalayıp, eksik olan dekorasyonları şansınız var ise üretebileceğiniz bir araç. Akıllıca kullanmazsanız "rastgele" paranızı kaybedebilirsiniz.

Bizlere destek olmak için sitemize üye olmayı ve Discord sunucumuza katılmayı unutmayın.

#şenlikoperasyonları #wot #worldoftanks #ödül

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.