World of Warships Yılbaşı ve Yeni Yıl Etkinlikleri

Yılbaşında ve yeni yılda World of Warshipsi bir dizi eğlenceli etkinlik bekliyor olacak. Detaylar yazımızda!

Habere geçmeden önce, sizlerden çok basit bir ricamız olacak. Yapmış olduğumuz tüm çeviri işlerinin devamının gelmesini istiyor olduğunuzu aldığımız geri bildirimlerden ötürü biliyoruz. Sizlerin desteğini arkamızda daha çok hissetmek istiyoruz ve sizleri kendi mecralarımızda bizlerle olmanız için davet ediyoruz. Discord sunucumuz üzerinden tüm paylaşımlarımıza hızlıca ulaşabilirsiniz(buraya tıklayın). Şimdi habere geçelim.


Çelik, nadir gemilerin kilidini açmak için kullanılan değerli bir kaynaktır. Şu anda sadece aktif klan ve sıralamalı savaş katılımcıları için veriliyor.

Oyuna çelik eklendikten sonra, daha erişilebilir hale getirilmesi için birçok geri bildirim gönderildi. Bu anlaşılabilir bir durumdur, çünkü herkesin rekabetçi modlarda etkin ve düzenli bir şekilde oynama fırsatı yoktur.

Yeni yılı kutlamak için 4 oyun etkinliği hazırlandı ve onlara katılarak bir miktar çelik de dahil olmak üzere pek çok harika ödül alacaksınız.

Bu, şu anda sürekli olarak böyle etkinlikler oluşturmayı planlandığı anlamına gelmiyor ancak yeni yıl sürprizler için en güzel zamandır.


İşte sizi bekleyen sürprizler


"Onun Ekselansları Adında Etkinliği"


Yeni oyun etkinliği "Onun Ekselansları Adında", 20. yüzyılın başlarındaki zırhlı gemilerin günlerine adanmıştır. 4 hafta sürecektir.

Etkinlik 4 aşamadan oluşuyor. Her aşama 4 yönergeden oluşmaktadır. Her yönerge 10 ila 11 görev içerir. Kamuflaj, flamalar, Noel sandıkları ve hatta çeliğe karşılık gelen bir ödül var. Yeni yılın devam eden geleneği, ana ödül, yeni bir premium VI. Alman savaş gemisi olacak -Prinz Eitel Friedrich!

Yönergeleri tamamlamak için belirlenmiş kurallar Kraliyet Donanması etkinliğiyle benzerdir. Tüm yönergelerin tamamlanmasından sonra, Onur Listesi'ne erişim açılır ve bu sayede ekip, rastgele, sıralamalı, klan, senaryo veya özel savaşlarda puan kazanılabilir.


"Kar Taneleri"


Kar Taneleri, 0.7.12 güncellemesiyle birlikte etkinleşecek olan bir yeni yıl bonusu.Bonus, teknik ağaçta yer alan 5. seviyeden 10.seviyeye kadar olan gemilerde ve 2. seviyeden 10. seviyeye kadar olan premium ve promosyonlu gemiler üzerinde çalışacak. Gemiden “bir kar taneciğini havaya uçurmak” için, eğitim odası dışında herhangi bir modda savaşa girmeniz ve kazanmanız gerekiyor. Bunun karşılığında Arsenal için kömür ve çelik elde edeceksiniz. Seviye ne kadar yüksekse, o kadar fazla kaynak elde edersiniz. Bonus, etkinlik boyunca her gemi için sadece bir kez geçerlidir.

Limanda sahip olduğunuz daha fazla geminin, Arsenal için alabileceğiniz daha fazla kaynak anlamına geldiğini unutmayın.


Kudretli Prinz Harekatı


Bu, Muhteşem Yüzyıl koleksiyonu için yeni yıl sandıkları kazanmanıza ve VI seviye teknik ağaç gemilerini almanıza izin verecek geçici tematik bir harekattır. Bu harekata katılmak için, kalıcı kamuflaj ödüllü olacak olan savaş gemisi Prinz Eitel Friedrich'e ihtiyacınız olacak.


Çelik Devleri Harekatı


Premium mağazada satın alınabilir olacak. Harekat, 20. yüzyılın başlarında gemilerin inşasına adanmıştır. Görev ve görevlerini tamamlayarak kamuflaj, flama, "Gizli Santa" sandığı ve çelik alabilirsiniz.


Buna ek olarak, 0.7.12 güncellemesinde belirli muharebe görevleri olacak ve bunları tamamlamanız size çelik getirecek.


Böylece, herkes kendi favori etkinliklerini seçebilecek. Aynı zamanda, yeni yıl etkinlikleri sırasında elde edilebilecek toplam çelik miktarı, rekabetçi modda dağıtılanlar kadar yüksek olmayacak.


Lütfen Geliştirme Bloğu'ndaki bilgilerin değişiklik gösterebileceğini unutmayın.


#wowssupertest #worldofwarships #bizimmuhit #bizimuhit

Claim your desired

By signing up, you agree to the Terms of Service and Privacy Policy

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.

  • Discord-Logo-White (1)
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember