World of Tanks XVM Rehber Sıkça Sorulan Sorular-Bölüm 1

Updated: Jan 20, 2020

World of Tanks XVM rehberine "Sıkça Sorulan Sorular" serisi ile başlıyoruz.


XVM'de hangi bayraklar kullanılabilir?


XVM bayraklarında bulunabilmek için bu listelerden birinde bulunmalıdır: World of Tanks oyun istemcisinin dilleri listesi (tüm bölgeler). Birleşmiş Milletler üye devletlerinin listesi. Her iki listede de dil veya ülke mevcut değilse, XVM'ye bayrak eklenmez. Tanınmayan ülkelerden ve bağımlı bölgelerden oluşan ülkelerin iç konularının bayrakları XVM'ye eklenmeyecek.

XVM için sistem gereksinimleri nelerdir?


XVM'yi kullanmak için World of Tanks'ın en son sürümüne sahip olmanız gerekir. Microsoft Windows'un eski sürümlerinde, aynı zamanda OS Linux ve Mac OS X'te varsayılan yapılandırmada kullanılan yazı tiplerinin ek yüklemesi gerekebilir: Lucida Konsol

Bir yapılandırma dosyasını nasıl oluştururum veya XVM.xc'yi nasıl düzenlerim?


Yapılandırma dosyasını Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisinde el ile düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, resmi mod destek forumunun özel bir bölümünde bulunan diğer kullanıcılardan önceden hazırlanmış XVM yapılandırmalarını da kullanabilirsiniz.

İstatistiklerimi XVM'de görmek için kaç savaş oynamalıyım?


İstatistiklerinizin XVM'de bulunmasından önce en az 100 savaş oynamalısınız.

World of Tanks'teki istatistikimi XVM kullanıcılarından nasıl gizleyebilirim?


İstatistikler daima kamusaldır. Kişisel istatistikleri saklamak için herhangi bir talep reddedilecektir.

XVM'yi nereden indirebilirim?


XVM resmi web sitesi www.ModXVM.com adresinde bulunmaktadır. En yeni dosyalar, XVM sayfasında yayınlanmaktadır. XVM'nin en yeni sürümleri her zaman yalnızca burada görünür. Lütfen Dikkat: Diğer kaynaklardan XVM indirilmesini önermiyoruz. Resmi olmayan kaynaklardan XVM almak, bilgisayarınız için risk oluşturur. Adresin modxvm.com olmaması durumunda, XVM'yi indirdiğiniz ve yüklemediğiniz adresi her zaman kontrol edin.​

Standart oyun içi işaretleyicileri kullanırken XVM'yi kullanabilir miyim?


Evet. Yapılandırma dosyanızı çevrimiçi düzenleyicide açın ve ortak ayarlar bölümünün altındaki “Standart istemci araç işaretleyicileri kullanın” seçeneğini tıklayın. Konfigürasyon dosyasını manuel olarak düzenliyorsanız: “İşaretçiler” bölümünde “etkin” işlevini false olarak değiştirin. Varsayılan değer doğrudur - başka bir deyişle, oyun içi olanların yerine XVM işaretçileri kullanılarak. Lütfen dikkat: World of Tanks'teki standart işaretçiler ek metin alanlarını desteklemez. Standart oyun içi işaretleyicileri kullanırsanız, işaretleyicileri, aracın üzerindeki istatistikleri veya diğer özellikleri kullanacak şekilde özelleştiremezsiniz.


#worldoftanks #wot #xvm

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.