World of Tanks XVM Rehber Sıkça Sorulan Sorular-Bölüm 2

Updated: Jan 20, 2020

World of Tanks XVM rehberine "Sıkça Sorulan Sorular" serisinin 2. bölümüyle devam ediyoruz.


Oyuncu adlarının yanındaki yıldız ve kesme işaretleri neyi ifade eder?


Bu semboller, sadece bir oyuncunun aracında bir stok tareti varsa kullanılır. Yıldız işareti *, bir oyuncunun o araç için üst tabancayı monte edemeyen bir stok taretine sahip olduğu zaman görünür. Apostrophe ‘, bir oyuncunun o araç için üst tabancayı monte edebilecek bir stok taretine sahip olduğunda görünür.

Kendi “lambamı” Sixth Sense perk ile nasıl kullanırım?


Sixth Sense işaretçisinin lamba görüntüsünü değiştirmek için alternatif .png biçimindeki resminizi /res_mods/mods/shared_resources/xvm/res/SixthSense.png dizinine yerleştirin. Lütfen dosyanın SixthSense olarak adlandırılması ve .png biçiminde olması gerektiğini unutmayın.

Hata ayıklama panelindeki saati nasıl kaldırırsınız (FPS'nin yanında)?


“ClockFormat” alanına boş bir ayar bırakın. Yani "clockFormat": ""

XVM sunucusu oyuncu istatistikleri ne sıklıkla güncellenir?


XVM'nin kullanıcısı en az 3 günde bir güncellenmesi için bir sıraya yerleştirilir. Diğer tüm oyuncular - en az 11 günde bir. Yani XVM kullanıcısı savaşa girdiğinde, sunucumuz istatistikleri güncellendiğinde kontrol edecektir. Son güncelleme 3 günden fazla olduğu zaman, bu kullanıcı güncelleme için sıraya yerleştirilir. XVM kullanıcısıyla bir savaşa giren tüm diğer oyuncular, istatistiklerinin 11 günden daha uzun olması durumunda güncellenmesi için sıraya gireceklerdir. Kuyruk sırasındaki güncelleme hızı, istatistikler sunucusundaki ve WG API sunucusundaki yüke bağlıdır. Birkaç saniyeden birkaç güne kadar değişebilir.

Bir hedef işaretlendiğinde kaydırma hasar göstergesinin rengini ve / veya metnini nasıl değiştiririm?


Ölü düşmanların rengi (yani bir düşmana verilen nihai hasarın rengi) ayrı ayrı yönetilir: Görsel editör kullanılırken, “Ölü” durum düğmesine basıldığından emin olun. Konfigürasyon dosyasını manuel olarak düzenliyorsanız: Renk “ölü” bölümdedir. Lütfen bölümün hem müttefikler hem de düşmanlar için farklı yapılandırıldığını unutmayın. Bu şekilde, bir aracın bulunduğu takıma bağlı olarak çeşitli mesajları yapılandırabilirsiniz.


Her şey çalışıyor, ancak metin yerine sadece “kareler” görüyorum. Sorun nedir?


Yapılandırma dosyanızda seçtiğiniz yazı tipleri sisteminizde yüklü değil. Yazı tipini sisteminizde yüklü olana değiştirin veya yapılandırma dosyasında belirtilen yazı tipini yükleyin (Birçok yapılandırma yazıcısı, yazı tipi dosyalarını yapılandırmalarına ekler).

Takımın kazanma şansı nasıl hesaplanır?


Kazanma şansı, sadece eşit sayıda müttefik ve düşman olduğunda hesaplanır. Bir oyuncunun istatistikleri mevcut olmadığında, sunucu ortalamaları kullanılır. Resmi XVM forumunda takım galibiyet şansını hesaplamak için kullanılan formül ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.#worldoftanks #xvm #wot

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.