World of Tanks Türkiye Turnuvası

Devasa çok oyunculu World of Tanks Türkiye Turnuvası'na hazırlanın. Turnuva hakkında merak ettiklerinizi yorum olarak @gospodar1453 'ü etiketleyerek bırakın.


Detaylar


Turnuva 3-11 Ağustos tarihlerinde, saat 21.00-23.00 arasında yapılacaktır.

Her katılımcı ekibin en az 1 yedek oyuncusu ve ekip logosu olmak zorundadır.

Turnuva kayıtları Toornament.com üzerinden alınmaktadır.

Takım isimlerinde ve diğer tüm bilgilerde yapılacak güncellemelerin hak sınırı birdir.


Turnuva Yapısı


Turnuva 128 takım ile sınırlıdır.

Oyun formatı 7'ye 7'dir.

Gerekli araç seviyesi 8'dir.

Turnuva tüm aşamalarında tekli eleme ile ilerleyecektir.

Turnuva formatı sırayla; ön elemeler, elemeler, çeyrek finaller, yarı finaller ve finaller şeklindedir.

Turnuvada; ön elemeler(daha belirlenmedi), elemeler Prokhorovka haritasında, çeyrek finaller Redshire haritasında, yarı finaller Madenler haritasında ve finaller Himmelsdorf haritasında oynanacaktır.

Puanlama sistemi yoktur. Kazanç-kayıp ilişkisiyle her aşamada 1 maç yapılacak ve kazanan ekip bir üst tura yükselecektir.

Turnuvanın her aşamasında maç uzunlukları ve oyuncu sayısı aynıdır.


Turnuva İşleyişi


Turnuvalar başladığı andan itibaren sırayla;

Takımlar için belirlenen turnuva saatinden en geç 1 saat önceye kadar, Bizim Muhit Discord sunucusundaki belirlenmiş kanalda takımlarla görüşülür,gerekli hazırlıklar yapılır ve mütabakat sağlanır.

Bahsi geçen haritada, oyun odasına takımlar çağrılır ve kullanıcı kontrolleri yapılır.

Tüm takımların eksiksiz ve hatasız bir şekilde odalarda bulunduklarından emin olunduktan sonra oyun başlatılır.


Ödüller


Henüz belirlenmedi.


Yükümlülükler


Turnuva tarihleri katılımcılara bildirilmeksizin değiştirilebilir,yapılan değişikliklerin takibinden Bizim Muhit Topluluğu değil katılımcı takımlar ve kaptanları sorumludur (Turnuva tarihlerinde yapılacak herhangibir değişiklikte yeni tarihler Bizim Muhit Discord Sunucusu’nda uygun görülen bir kanalda ilan edilecektir).

Turnuva katılım formuna girilen bilgilerin doğruluğundan katılımcı sorumludur.

Turnuva başvurularının değerlendirilme süresi 3-7 iş günüdür.

Katılım başvurularının onaylanmaması durumunda ilgili ekibe, red beyanı anında e-posta ile ulaştırılır , başvuru tekrarı başvuran takım sorumluluğundadır.

Turnuva esnasında hem oyun içerisinde hem de Discord sunucusunda yaşanan bağlantı kayıpları ve görüntü işlem aksaklıkları katılımcı sorumluluğundadır.

Takımlara ait logoların herhangi 2. ve 3. tüzel kişi ve kurumun telifini barındırması durumunda, Bizim Muhit Topluluğu hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Takımlara ait logolar, turnuvaya yapılmış onaylı başvurunun ardından, Bizim Muhit Discord sunucusu üzerinden turnuva yetkililerine gönderilecektir. Logonun işleme koyulma süresi 1-3 iş günüdür.

Turnuva tarihine 24 saat kala takımlarda ve hesaplarda değişiklik yapma hakkı durdurulur. Daha öncesinde yapılmış her değişikliğin bu süre zarfından önce turnuva yetkililerine bildirilmesi katılımcı sorumluluğundadır.

World of Tanks Türkiye Turnuvası, Bizim Muhit Topluluğu tarafından düzenlenmektedir. Bizim Muhit, Wargaming.Net ve iştiraklerini temsil etmez.

Onaylı her turnuva katılımcısı turnuva kurallarını, Bizim Muhit Hizmet Şartları'nı ve World of Tanks SKLS'ni koşulsuz kabul etmiş sayılır.


Yasaklamalar


Maç esnasında ve sonrasında yasaklı mod kullanımı ya da paylaşımı yaptığı tespit edilen ekipler turnuvadan uzaklaştırılırlar ve maçlar tekrar edilir.

Takımın istenmeyen şartlar gelişip odaya bağlanamaması durumunda başlangıç saatinde bir miktar gecikme olabilir ancak ekibimizi haberdar etmeksizin odalara eksik giriş yasaktır.

Belirlenen, maçtan önce hazır olma saatinde gerekli kanalda bulunmayan oyuncular son dakika maça alınmayacaktır.

Takımların maç günü eksik ekip üyesi ile ya da yetkililere bildirilenin dışında farklı bir oyun hesabıyla girmeleri durumunda takımca diskalifiye edilirler.

Takımların turnuva gün ve saatinde yerlerini ,mazeret göstermeden almamaları durumunda topluluk ile ilişkileri kesilir ve gelecekte yapılacak tüm turnuvalardan men edilirler.

Maç süresince ve sunucuda bulunulduğu süre boyunca her türlü sportmenlik dışı davranışın sonuçlarının bedelini tüm takımın ödeyeceğini (küfür,şiddet,ölüm içerikli paylaşımlar,hakaret, Discord sunucu kuralları ve içerik politikalarımıza aykırı tutum,vs.) ve turnuvadan takımca diskalifiye edileceğini unutmayınız.


İtirazlar


Maçlarda yaşanan aksiliklerin etraflıca değerlendirilebilmesi için savaş kayıtlarınızı depolamanız gerekir. Nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız yazımızı takip etmeye devam edin.


#worldoftanks #wot #worldoftanksturnuva

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.