World of Tanks StratSketch Rehberi:Yetki ve Gizlilik Ayarları

Updated: Jun 17

World of Tanks StratSketch rehberi yetkilendirme ve gizlilik ayarlarıyla karşınızdayız. Toplantılarınızı yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Kullanıcı izni vermek

StratSketch'te üç izin seviyesi vardır. Görüntüleyici, yardımcı ve editör. Görüntüleyenlerin haritayı veya brifingini herhangi bir şekilde düzenlemelerine izin verilmez ve editörlere brifing üzerinden tam izin verilir. Asistanlar sadece ping ve tracker araçlarının kullanımına izin veren bir ara izin seviyesidir. Bir brifingin yaratıcısı veya editörü olarak, kullanıcının izin düzeyini belirlemek için kullanıcının kullanıcı adını sağ tıklayabilirsiniz.

Herkesin düzenlemesine izin vermek 

Bunun kaos çıkartmayacağından eminseniz, güvenlik modunu değiştirerek brifingi düzenlemek için tüm kullanıcılara izin verebilirsiniz. Bunu ayarlamadan önce editör olan tüm kullanıcıların özel isteklerini tutacağını unutmayın. Bu diyaloğa erişmek için kullanıcı listesinin yanındaki kilit simgesine tıklayın

Brifingi gizlemek 

Brifingte olmayanlardan brifingi gizlemek için, güvenlik iletişim kutusundaki "Çevrimiçi olmadığım zaman gizle" seçeneğini işaretleyin.


#bizimuhit #stratsketchtürkçe #stratsketchrehber #worldoftankstürkiye

footer_new (1).png

Claim your desired

By signing up, you agree to the Terms of Service and Privacy Policy

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.

  • Discord-Logo-White (1)
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember