World of Tanks StratSketch Rehberi:Toplantı Yönetimi ve Favoriler

Updated: Jun 17, 2020

World of Tanks StratSketch rehberi toplantı yönetimi araçları ve favori özelliği ile karşınızdayız.


Brifinglerin Oluşturulması, Düzenlenmesi ve Kopyalanması


Bilgilerin nasıl oluşturulacağını, brifinglerin nasıl kopyalanacağını ve harita, mod, ad ve açıklamalarını nasıl düzenleyeceğinizi öğrenin.


Brifing oluşturma


Bir brifing oluşturmak için, herhangi bir sayfanın en üstünde "Brifing Oluştur" u tıklayın. Konuklar tarafından oluşturulan brifingler sadece geçicidir ve bir hafta sonra silinecektir. Kayıtlı kullanıcıların brifingleri otomatik olarak kaydedilir ve "Brifing'e Katılın" seçeneğine tıklayarak bulunabilir.


Brifingi Düzenleme


Brifingin yaratıcısı veya editörü, brifing bilgisini, brifing sayfasının üstündeki dişli çark simgesini tıklayarak düzenleyebilir.


Brifingi Kopyalama


Kayıtlı kullanıcının brifingin en üstündeki kopya simgesini tıklayarak brifingin bir kopyasını oluşturabilirsiniz. Kopya, daha sonra orijinal brifingi temel alan bir brifing oluşturmak için kullanılabilir. Brifingler brifing listesinde sağ tıklayarak silinebilir.

​​​

Favori Brifingler

Bilgilerinizi nasıl organize edeceğinizi ve diğer kullanıcıların brifinglerini nasıl kaydedeceğinizi öğrenin.


Brifingi favori olarak görmek için brifing sayfasının üstündeki yıldız simgesini tıklayın. Klan liderliğinizin birbirinize ait brifinglere erişimini kolaylaştırmak için, daha sonra erişemeyeceğiniz favori olmayan brifingler yapabilirsiniz. "Brifing'e Katıl" ı tıklattığınızda favoriler sekmesinde sık kullanılanlar sekmesi görünür.


#bizimuhit #stratsketch #wotrehber #worldoftankstürkiye #wottürkçerehber

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.