World of Tanks'de Büyük İndirim Başladı

Updated: Oct 19, 2019

World of Tanks'de büyük indirim başladı. Onlarca 8 seviye premium tank 29 Nisan'a dek %30 indirimli. Peki hangi tanklar fiyatını hak ediyor? En iyi teklif hangisi? Hepsi ve dahası haberimizde!

World of Tanks'de Büyük İndirim Başladı

WoT yüzümüzü biraz olsun güldürdü ve 19 Nisan-29 Nisan tarihleri arasında, normalde mağazada satışı olmayanlar da dahil çoğu 8 seviye premium tanka %30 indirim getirdi.

AMX CANON D'ASSAUT 105

Güçlü topu ve atikliği, onu, özellikle ortalama ve üstü oyuncular için bulunmaz bir nimet yapıyor. Gizlenebilirliği ve 0.30 mermi dağılımı bu tankın cephe gerisinde keskin nişancı rolünü üstlenmesine imkan veriyor. 260 mm standart mermi deliş değeriyle de özel mermi kullanmaya ihtiyaç duymadan rahat rahat para kasabilirsiniz. Şu an 159.50 TL gibi makul bir fiyatı var.

AMX M4 MLE. 49


Fransız tankları genelde zırhsızdırlar. AMX M4'ü Fransız istisnaları arasına sokan özelliği ise, aynı seviyede, taretine ve gövde zırhına önden isabet eden mermilerin neredeyse tümünü püskürtebilmesidir. Kupolası en zayıf noktasıyken, ön alt zırhı konusunda endişelenmenizi gerektirecek bir durumla karşılaşma ihtimaliniz göreceli zırh kalınlığından ötürü oldukça düşük. 172.88 TL'lik fiyatı biraz tuzlu ancak Fransız mürettebatı kasacaksanız ve ön cephede oynarım diyorsanız bence gayet iyi bir tercih.


LÖWE


İsabetli topu, güzel zırhı ve hantallığıyla ünlü bu tank, yıllardır para kasma işlerinizde ilk aradığınız sadık hizmetkar. Mermisinin yüksek zırh delişi ve isabeti özel mermiyi çok aratmaz. Ayrıca taretinize isabet eden mermilerin çoğunda sekme sesini duyacağınız kesin. 183.49 TL'lik fiyatıyla güzel bir fırsat.


PRIMO VICTORIA


1.5 güncellemesinde oyuna eklenecek olan İsveç ortalarına şimdiden hazırlık yapmak ister misiniz? Standart Centurion ile benzer dinamiklere sahip bu aracın dükkanda indirimli fiyatı 146,74 TL.

PANZER 58 MUTZPanzer 58 Mutz, Indien Panzer tankının premium varyasyonu olarak oyuna ilk getirildiğinde, premium tanklar normal tanklardan daha kötü durumdaydı. Zırhı dayanıklı olmaktan uzak olsa da topunun sizi sunduğu isabet yüzdesiyle üzmeyeceği kesin. Fiyatı 132.51 TL.


T26E5(PATRIOT)Birisi taret göstererek düşmanı çıldırtmaktan bahsettiğinde akla ilk gelen tanklardan birisi T26E5. Dağa taşa sıkarken bile dert edilmeyecek kadar ucuz mermi fiyatı ve her mermisinde üzdüğü düşmanları savaştan parasal açıdan sizin galip ayrılmanızı sağlayacaktır. Standart mermisinin 230 mm deliş ve 0,36 m dağılımı size güzel anlar yaşatacak. Göreceli olarak gövdesinin ön kısmında 200mm' ye ulaşan zırhı ağırlara ara ara kafa tutmanızı bile sağlayabilir. Fiyatı 146.06 TL.


T-54 FIRST PROTOTYPEOrta tankların zırhsız olduğu ön yargısını kırmak için geliştirilmiş bir tanka bakıyorsunuz. Ön Cephe'nin zırhlı delikanlılarından birisiyle savaş meydanında boy göstermek doğru bir tercih. Topu kendi seviyesinde gayet makul ancak asla iyi bir keskin nişancı değil, unutmayın bu bir 'Rus Ayısı' ve onu namına uygun bir şekilde oynamalısınız. Oyuna geldiklerinden beri ortalığı kasıp kavuran Rus orta tanklarının mürettebat ihtiyacını karşılamak için güzel bir tercih olan bu tank 133.19 tl gibi bir fiyata sizi bekliyor.


STRV S1Bu tank benim için bir aşk,nasıl desem o mermisinin hedefle buluşması, sağ tık yapıp hafif tankı vurması, özel mermi harcamadan 'Type-5'i delmesi, orta tanklardan gelen atışların ön gövdeden sekmesi hepsi bu tank avcısı ile yaşanan güzel anlar. Emin olun sadece biraz alışınca bu tank avcısı tam bir efsane. O güzel kamuflaj değeriyle görülmeden oyun bitirmek ve iğne deliğinden mermileri geçirmek size gerçek hazzı yaşatacak. Eğer ben arkada yatarım diyorsanız 162,72 TL'ye ömür boyu "CAMPER" olabilirsiniz.


WZ-120-1G FTYüksek dakika başına hasarı,dayanıklı zırhıyla diğer orta tankların arasında adeta onlardan biriymiş gibi düşman hatlarının arkasına akınlar düzenleyen, Çinli macera tutkunu böyle bir tankı şu anda mağazada 152,78 TL'ye satışta.


Satılan tanklar arasında en iyi teklifleri sizler için değerlendirmeye çalıştık. Bazılarının metası geçmiş ve yeniden dengelemeye ihtiyaç duyduklarından detaylı açıklamaya eklemesek de indirimli tüm tankları içeren kısa bir listeyi aşağıya bıraktık.

 1. 112 : Yüksek görüş mesafesi ve alfa hasarını tek potada eritmesiyle bilinmektedir

 2. 59-Patton : Hareket hâlinde atış yapmak için idealdir

 3. 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger : Hızlı ateş edebilen, dayanıklı bir tank avcısı

 4. AMX Chasseur de chars : Muhteşem top eğim açılarına sahip, süratli bir tank

 5. AMX Canon d'assaut 105 : Yüksek isabetliliğe sahip, sinsi bir tank

 6. AMX M4 mle. 49 : Kalın kule zırhı ve muazzam deliş değerlerine sahip olmasıyla bilinmektedir

 7. FCM 50 t : Yüksek isabetliliğe sahip, süratli bir Fransız ağır tankı

 8. FV4202 : Mermileri sektiren kule üzerine monte edilmiş çok yönlü bir topa sahiptir

 9. IS-6 : Şaşırtıcı derecede iyi hareket kabiliyeti ve sağlam DBH değerlerine sahip olan Sovyet ağır tankı

 10. Löwe : Kuvvetli bir keskin nişancı ağır tankı

 11. M4A1 Revalorisé : Yüksek alfa hasarına sahip olmasıyla bilinen bir Fransız Sherman tankı

 12. M46 Patton KR : Hareket hâlindeyken isabetli atışlar yapabilen, havalı görünüme sahip bir Pershing

 13. VK 168.01 Mauerbrecher : Âdeta çelikten bir dev

 14. Panther mit 8,8 cm L/71 : Uzun menzilli atışlar yapabilme becerisine sahip bir orta tank

 15. Primo Victoria : Eşsiz mürettebata sahip çok yönlü bir tank

 16. Panzer 58 Mutz : Deliş gücü yüksek mermiler ateşleyen bir İsviçre panzeri

 17. T26E4 SuperPershing : Oldukça dayanıklı ön zırhıyla, korkutucu bir orta tank

 18. T26E5 : Gövde aşağı taktiklerinin ustası 

 19. T26E5 Patriot : Gövde aşağı taktiklerinin ustası (parlak zırhıyla)

 20. T34 : Gövde aşağı taktiklerinin ustası

 21. T92 : Oldukça etkin gizlenme yeteneğine sahip, süratli bir keşif aracı

 22. T-54 first prototype : Kullanımı kolay bir topa sahip, çok iyi zırhlandırılmış bir orta tank

 23. STA-2 : İyi top eğim açıları ve yüksek deliş değerlerine sahip bir Japon orta tankıSTG : Muazzam alfa hasarına ve dayanıklı kuleye sahip bir orta tank

 24. Strv S1 : Kendine özel kuşatma kipini kullanan İsveçli tank avcısı

 25. WZ-120-1G FT : Kanatlardan gelecek saldırılara karşı koymak için tasarlanan tehlikeli bir tank avcısı

Paletiniz sağlam bassın!


Daha fazla World of Tanks haber, rehber ve incelemesi için Bizim Muhit'e üye olmayı unutmayın.

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.