World of Tanks Blitz 6.0 Güncellemesi Bomba Detaylar

Updated: Oct 19, 2019

World of Tanks Blitz resmi Youtube kanalında, bugün yapılan yayında 6.0 güncellemesine dair bomba detaylar açıklandı. Gelin 6.0'ın hikayesini onların ağzından okuyun ve de izleyin. Ve hala katılmadıysanız buraya tıklayarak Bizim Muhit Discord sunucusuna ışınlanın.


Zırh Görünüm Geliştirmeleri


Düşmana isabet sırasında deliş görünümü iyileştirilmiş olacak. Kırmızı vurgulama, deliş şansını daha doğru gösterecektir. Ayrıca, bu, gri bölgelere nüfuz etmeme ihtimalini önemli ölçüde azaltacaktır.


Nüfuz Yüzdesinde Değişim


Düşmana sıktığınız isabetli bir merminin zırhından sekmesi hepinizin sinirlerini alt üst ediyor olsa gerek. Nüfuz mekaniklerini oyuncular için daha net ve açık yapabilmek adına dağılım 6.0 güncellemesinde -/+ %5'e düşürülecek. Aynı zamanda, oyuncular savaş sonucunu kendi lehlerine değiştirme şansına da sahip olacaklar.


Mühimmat Deposu İnfilakı


Kendinizi Highlander gibi hissedin ya da düşmanı Ned Stark gibi hissettirin! Düşmanın mühimmat deposunu havaya uçurduğunuzda, süzülüşünü izlemenin ne kadar keyifli olduğunu biliyoruz. Ayrıca,% 3'ten daha az can puanına sahip tanklar, yok edildiğinde taretlerini zaten kaybediyorlar, ki bu da eğlenceli. İlk başta, kademe I-IV ve X araçların çoğu ayrılabilir taretlere sahip olacak.


Yeni İngiliz Tank Avcıları


Uzun zamandır beklenen İngiliz tank avıcları geliyor! Challenger (Kademe VII), Charioteer (Kademe VIII) ve Conway (Kademe IX), Sherman Firefly'den hemen sonra teknoloji ağacındaki yerlerini alacaklar. Savaş deneyimi biriktirmenin vakti geldi.


Hattın sonunda, otomatik yükleyicili topuyla FV4005'e sahip olacaksınız. FV4005 geliştirme projesinin bir parçası olarak mevcut prototiplerden biri, otomatik yükleyici ile donatıldı. Bu fikirden ilham alarak bu mekanik, şarjöründe 3 mermiyle yeni bir oyun deneyimi yaşamanız için kurgulandı.


Gerçek İngiliz gücünü görebilmeniz için yeni sarf malzemeleri ve mühimmat eklendi! Nişangah kalibrasyonu, geliştirilmiş motor gücü, mühimmat yükleme hızlandırıcısı ve zırh hatları, bu yeni araçların ayırt edici oyununu vurgulamak ve gerçek İngiliz gücünü tecrübe etmek için yeni İngilizlerinize takılmaya hazır. Yeni sarf malzemelerinin ve kumanyaların tanımı aşağıdaki açıklamada yer almaktadır.


Daha fazla World of Tanks Blitz haberi için Bizim Muhit Discord sunucusuna katılmayı unutmayın.


0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.