Wix Website Tasarım ve Geliştirme Ücretleri-Türkiye Partneri Bizim Muhit'den

Updated: Mar 5

Wix, web geliştiricilerin ve tasarımcıların son dönemde web tasarım ve geliştirme işinde Türkiye'de sıkça tercih ettiği platformlardan birisi haline geldi. E-ticaretten blog'a, içerik pazarlamadan stoksuz satışa web dünyasının birçok yerinde Wix'i görmek artık mümkün. Peki Wix ile site kurmanın ya da bir ajans ya da serbest zamanlı çalışana bir site kurdurmanın maliyeti ne kadardır?Wix ile site kurmaya başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenlerden daha önce bahsetmiştik. Bu yazıda detaylarına girmeden ufak bir özet geçilmesi, ihtiyaçlarınıza göre paket belirlerken takip edeceğiniz adımları kolaylaştıracaktır. Ayrıca, premium paketleri detaylıca incelediğimiz paket rehberine de göz atabilirsiniz.


Tekrar konuya dönelim, ihtiyacınız ne ve hangi paketi seçmeniz gerekli?


Küçük bir işletme için sınırsız bandwith seçenekli herhangi bir paket işinizi görecektir. Bir blog için de aynı şekilde düşünülebilir. Film-dizi yorum siteleri için fragmanları ve diğer ilgili videoları yayınlamanız bir elzem olacaktır, haliyle ihtiyaç ibresi de video yükleme sınırlarının yüksek ya da sınırsız olduğu yöne kayacaktır.


Wix Website Tasarım ve Geliştirme


Wix web sitenizi kendi hayal dünyanıza uygun şekilde inşa etmek elbette cazip bir fikir, tıpkı bu sitenin kuruluş hikayesinde görülebildiği gibi. Zamanınızın yakıtı olduğu ve güzergahı hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadığınız bir trene atlayıp gitmek de aynı hayal dünyasının parçalarından biri.


Bir şeyleri kendinizin başarabildiğini görme hazzını sizden iyi kimse bilmiyor. Wix web sitenizi açıyor, onun, sizi gösterge panelinde bir o yana bir bu yana sürükleyip duran sihirbazına ayak uydurup 1 saat içinde (bir sorun çıkmazsa) ortaya bir şeyler çıkartmış oluyorsunuz. Bunun adına ise uzaktan bakıldığında "2001 model bir site" deniyor. Evet yanlış duymadınız...


Her ne kadar Wix'in yapay zeka algoritmalarına güvenip hazır tasarım şablonlara tüm hevesinizi emanet etseniz de, bir süre geçtikten sonra sitenizin hiç de iç açıcı olmadığını ya da eklemek isteyip de saatlerce uğraşıp sonunda yapamadığınız şeylerin sabır sınırlarınızı nasıl zorladığını tekrar tekrar göreceksiniz. Tüm bu süreçte Wix ile başka sorunlar da yaşadıysanız, platformu zaman içinde suçlayarak terk edecek ve alternatifi; Wordpress, Weebly, Blogger gibi platformlara yöneleceksiniz.


Wix Uzmanları(Experts) ve Çözüm Ortakları(Partners)


Wix website sorunlarını hemen kestirip atmak istemezseniz hem yerli hem de yabancı onlarca uzman ve çözüm ortağından ücretli destek almayı deneyebilirsiniz. Türkiye'de resmi olarak 10'a yakın uzman bulunuyor olsa da, Wix platformunda tecrübe sahibi olup profesyonel işler çıkartabilen uzman sayısı yalnızca 1. Evet 1, doğru okudunuz.


Uyduruk sitelerden yahut 1 dakika sürmeyen dokunuşlardan yüzlerce hatta binlerce lira talep eden ajans ya da şahıslardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bununla birlikte, Wix Türkiye Türkçe website destek uzmanı tutarken dikkat edilmesi gerekenlere göz atıp; cebinizi, vaktinizi ve işinizi koruyacak önlemler alabilirsiniz.


Bizim Muhit ve Wix Hizmetleri


Wix website kurma, yeniden tasarlama, düzenleme, geliştirme ve diğer konularda profesyonel olarak hizmet veren tek oluşum Bizim Muhit'tir (Siteyi kurcalayarak neler yapabildiğimizi ve yapabileceğimiz deneyimleyebilirsiniz).


Bizim Muhit Wix ile web tasarım konusunda kabiliyetleri çerçevesinde müşterilerine hizmet verir. Türkiye hizmet veren bu büyüklükteki Wix ile tasarlanmış işlevsel tek site bizimuhit.com'dur. Muhit aynı zamanda Wix ile bu düzeyde tasarlanmış dünyadaki sayılı sitelerden bir tanesidir (Wix'in kendi sitesi dışında).


Bizim Muhit'in denemeye değer yanları


  1. Dünya genelinde dolar ile fiyatlandırma yapılıyor olsa da yerel alım gücünün bu noktalara ulaşması mümkün olmadığından, Türkiye'deki müşteriler için TL ile makul fiyatlandırmalar yapılır (Fiyatlandırma sayfası uluslararası hizmetler için geçerlidir, yerel fiyatlandırma tabloları için aynı sayfadaki uyarı ögelerini takip edin).

  2. Wix Türkiye Türkçe Forum'da olduğu gibi, Wix kullanıcılarının ücretsiz destek alabileceği topluluk uygulamaları geliştirilir.

  3. Sürpriz fatura, taksit ya da değişken kur oranlarıyla kimse karşılaşmaz.


Wix Site Tasarım ve Geliştirme Ücretleri


Proje maliyetlerinizi kabaca hesaplamanıza imkan veren ücret tablosu aşağıdaki gibidir.


#wixsitekur #ücretlendirme

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.