Twitch Prime Bravo ile Ganimetlere Doyun!

Updated: Feb 19, 2020

World of Tanks,Twitch ile olan işbirliğini sürdürüyor. Ganimet kampanyasından geçen sefer nasiplenemeyenler,ayaklarına kadar gelen bu fırsatı geri tepmek istemeyeceklerdir.

World of Tanks, bir süre önce hem yayıncılarını desteklemek hem de Twitch'teki varlığını güçlendirebilmek adına Twitch Prime Alfa paketiyle karşımıza çıkmıştı. Paketi elde edebilmek için halihazırda Twitch Prime üyesi olmanız ya da sistemde yeni bir kayıt oluşturmanız gerekmekteydi. Çeşitli kiralık tanklar,premium hesap ve yanında diğer birçok hediyeyi,aboneliğinizi yaptığınız anda alabiliyordunuz. Buna ek olarak bir Twitch Prime abonesi olduğunuzda en sevdiğiniz World of Tanks yayıncılarına,platform üzerinden ücretsiz abone olarak onlara bir çay ısmarlama hakkınız da oluyordu.Yine benzer şekilde,içerisinde efsane ganimetler bulunduran Twitch Prime Bravo isimli paket bugün tanıtıldı. 30 Kasım-31 Aralık 2018 tarihleri arasında bu paketi hesabınıza tanımlatabileceksiniz.Paketin neler içerdiğini,Twitch Prime'ın ne olduğunu ve nasıl erişebileceğinizi ve çok daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.


Paket Ganimetleri


1)Özel Ganimetler

Özel ganimetler aracınızı özelleştirmenize imkan veren mosmor bir amblem ve Ametist kamuflaj içeriyor. Ayrıca "Görev Çağrısının Ötesinde" isimli bir madalya da hizmet kaydınızda yerini almış olacak.
2)Kiralık TanklarGeçenki pakette olduğu gibi bu pakette de, aboneliği yaptığınız anda, hesabınıza 4 adet premium tank tanımlanıyor. Tümü %100 eğitimli mürettebat ile geliyor. Buna ek olarak IS-2'yi garajınıza çektiğinizde mürettebatın hem %100 eğitimli hem de ilk yeteneğine altıncı atanmış olarak göreceksiniz. 10 günlüğüne kiralık da olsalar keyfini sürün.


Tanklar

 • WZ-120-1G-FT

 • Strv m/42-57 Alt A.2

 • IS2

 • FV4202

3)Görevler


 • Kişisel Yedek Görevi:Neredeyse tüm savaş kiplerinde geçerli bu görevde, deneyim puanı sıralamasında ilk 10'a girdiğiniz her maç kişisel yedek kazanıyorsunuz.

 • Jeton Görevi:"Bakım Paketi Bravo:Günlük" ismiyle bu görevi göreceksiniz. Kazanan ekipte deneyim sıralamasında ilk 10'a girmeniz gerekiyor. Bu günde birkez tamamlayarak her gün 1 jeton elde edeceksiniz.

 • T14 Görevi:Bakım Paketi Bravo Günlük görevini 10 kere tamamladığınızda %100 mürettebatı ve garaj yuvasıyla birlikte 5 seviye premium Amerikan ağır tankı T14 sizin olacak. Eğer garajınızda daha önceden bulunuyorsa, 600.000 kredi hesabınıza yatırılacak.

4)Aman Aman Ganimetler

En az diğerleri kadar vurucu diğer ganimetleri şöyle sıralayabiliriz;


 1. %100 eğitimli mürettebatı ve garaj yuvasıyla birlikte 4 seviye premium Rus hafif tankı Valetine II. Bu tank garajınızda bulunuyorsa bunun yerine 400.000 kredi verilecek.

 2. 20 doların üzerinde harcama yaptığınız alışverişler ve özel teklifler ve altın paketleri dışında kullanabileceğiniz %15'lik indirim kuponu

 3. 10 büyük tamir çantası,10 büyük ilk yardım çantası ve 10 büyük otomatik yangın söndürücüden oluşan sarf malzemeleri

 4. Ve belkide en güzeli:2 günlük premium hesap

Amazon Prime(Twitch Prime)Nedir?


Amazon Prime Video servisine abone olduğunuzda aynı hesabınıza Twitch Prime aboneliği de otomatik olarak tanımlanmış olur. Twitch Prime, üyelerine her ay ücretsiz PC oyunlarında bir seçim, dünyanın en büyük oyunlarından ücretsiz oyun içi ganimetler ve Twitch’te her 30 günde bir ücretsiz bir kanal aboneliği sunar. Abone olduğunuz yayıncının işini keyifle sürdürmesine yardımcı olabilir, sohbet penceresinde yayıncının abonesi olduğunuzu gösteren bir işaret ve düzenleyeceği etkinliklerde öncelik hakkı elde edebilirsiniz.


Paketi Nasıl Elde Ederim?


Eğer daha önce bir Twitch Prime hesabı açmadıysanız buraya tıklayarak bir tane açın. İlk kez hesap açanlar için 1 aylık abonelik bedava. Abonelik ücreti sonraki ilk 6 ayda 2.99$ ve sonraki aylarda da 6.99$. Eğer hali hazırda bir Twitch Prime aboneliğine sahipseniz,buraya tıklayarak "Teklifi iste" ya da "Fırsatı kullan" düğmesine tıklayın(hangisi çıkarsa), daha sonra da buraya tıklayarak World of Tanks hesabınıza Twitch hesabınızı bağlayın. Artık hazırsınız! Tek yapmanız gereken şey oyun hesabınıza giriş yapmak. Ödül en geç 1 saat içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır.


Not:Daha önceki kampanyada Twitch Prime Alfa Bakım Paketi'ni hesabınıza tanımlatmışsanız endişelenmeniz gereken hiçbir şey yok. Sıralı adımları takip ederek, bu kampanyadan da faydalanabilirsiniz.


#twitchprime #twitch #bakımpaketi

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.