Total War Arena Projesi Sonlandırılıyor-30 Günlük Bedava Premium Hesap Veriyor!

Updated: Dec 3, 2018

Evet,yanlış duymadınız, Wargaming'in gönlünden kopan 30 günlük premium hesap hediyesine nasıl ulaşacağınızı merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Wargaming' in ,bedava böyle büyük bir ödülü, yayıncı çekilişleri ve büyük etkinliklerin dışında vermeyeceğini hepimiz biliyoruz. E o zaman neyin hediyesinden bahsediyoruz? Hediye kısmına geçmeden önce sizlere kötü haberi vermek istedik:Total War Arena projesi sonlandırılıyor(resmi sitesindeki şu bağlantıda ilan edildi). Hala test süreçleri devam eden bir projeydi, yakın zamanda da bir güncelleme almıştı,içerikleri iyileştiriliyordu,değişiklikler oluyordu ancak tüm bunlar topluluğun ilgisini çekmesini bir türlü sağlayamadı ve sonunda kötü haber de geldi. Daha açık beta testleri yapılıyorken,topluluk da kötü haberle yıkıldı tabi(!). 22 Şubat 2019 itibariyle WG bu oyun ve sunucularındaki tüm operasyonlarını sonlandıracak.


Bize bildirilen orjinal yazıda belirtildiği üzere de bazı oyuncular World of .. üçlemesinin tümünde geçerli 30 günlük premium hesabı ücretsiz alabilecek. Nasıl mı?


  • Tek yapmış olmanız gereken şey 22 Şubat 2018-22 Kasım 2018 tarihleri arasında, Total War Arena açık beta testlerinde 100 savaş.

  • Eğer 100 savaş yaptıysanız World of Tanks,World of Warships,World of Warplanes oyunlarında,hesaplarınıza giriş yaptığınızda 30 günlük premium hesap tanımlanmış olacak.

Ayrıca kapalı ve açık beta testleri sırasında dükkandan, başlangıç paketi ya da altın ve premium hesap satın alımı yapmış iseniz


  • 22 Kasım 2018 tarihinden itibaren, tanımlı içeriklerin kalan miktarları, diğer Wargaming üçlemesi oyunlarına aktarılacak.

  • 22 Ağustos-22 Kasım 2018 tarihleri arasında bir satın alım yapmış iseniz, içeriğin tümü diğer oyunlara aktarılabilecek.

  • 22 Aralık 2018 tarihine kadar aktarım isteğinde bulunmanız gerekmektedir(Orjinal makaleyi ziyaret ediniz).

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.