Steam 2020 Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak-Steam Oyun İndirimleri

Updated: May 16, 2020

Steam 2020 yaz indirimlerinin başlangıç tarihi belli oldu. Oyun indirimlerinin başlangıç tarihi hakkında devam eden dedikodular son buldu.


Steam Yaz İndirimleri 2020


Steam'in her yaz adeti haline gelen yaz indirimleri 2020 yılında da devam ediyor. Onlarca oyunda yüzlerce lirayı bulan indirimlerle oyun kütüphanenizi zenginleştirme fırsatınız var. İndirim tarihleri ve indirime girecek oyun ve uygulamalar Valve Corp. tarafından her yıl bir sır gibi saklansa da; geliştiriciler ve dergi ve blog yazarları tarafından bu tarihlerin internete sık sık sızdırıldığını hatırlatalım.


Steam Yaz İndirimleri 2020 Ne Zaman?


Daha önce 2020 Steam indirimlerinin başlangıç tarihlerinden bahsetmiştik. 2019 yılının indirim tarihleri temel alınarak oluşturulan bu listeye göre 23 Haziran 7 Temmuz arasında indirimlerin geleceği beklenmektedir. İlerleyen günlerde, en son bilgiler ışığında yazımız güncellenmeye devam edilecektir.


2019 Yılı Steam İndirimleri Nasıl Geçmişti?


Binlerce oyunda devam eden indirimler arasında en çok dikkat çeken oyunlardan birisi ise hiç şüphesiz dünya çapında geniş bir oyuncu kitlesi edinmeyi başaran PUBG idi. 87 TL'lik fiyattan %50 indirimle 43 TL'ye düşen ve ülkemizde de çok sevilen bu oyuna kısa bir süreliğine indirimli fiyattan ulaşılabilmişti.


İndirime Giren Oyunlardan Bazıları


  • PUBG

  • Assassin's Creed Odyssey

  • Grand Theft Auto Serisi

  • Tom Clancy's Serisi

  • Call of Duty Serisi

  • Tomb Raider Serisi


Steam 2019 Yaz İndiriminin Mini Oyunu: Grand Prix 2019


Görevlere katılarak veya kütüphanenizdeki oyunlardan elde edeceğiniz başarımlarla kazanacağınız puanlarla rakip takımlarla yarışın. Her yeni gün, yeni bir yarış ve yeni bir takım için kazanma şansı demek. Ödülü olarak, birinci, ikinci ve üçüncü olan takımların yarışçıları istek listelerinden bir oyun kazanma şansına sahip olacaktır. Finale katılan takımların ise tüm yarışçılarının kazanma şansı var.

Takımınızı öne çıkarmaya yardım etmenin yanı sıra Grand Prix Pit Stop'a giderek kazandığınız jetonları diğer pek çok ödülü almak için kullanabilirsiniz.


Steam Yaz İndirimleri 2019 Ne Zamandı?


%85'e varan indirimlerin 14 gün süreyle sunulmuştu ve bitiş tarihi 7 Temmuz 2019 saat 20.00 olarak belirlenmişti.Daha fazla oyun haberi için Bizim Muhit'e üye olmayı unutmayın.


#steam #yazindirimleri

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.