Rainbow Six Siege Yeni Sezon Haberleri-Operatörler-Haritalar-Güncelleme Notları

Updated: Jan 20, 2020

Rainbow Six Siege yeni sezon haberlerini Bizim Muhit'le takip edin. Rainbow Six Siege Phantom Sight ne zaman çıkacak? Rainbow Six Siege yeni sezon ne zaman başlayacak?


Phantom Sight Operasyonu


Nøkk ve Warden isminde beraberinde iki tane korku salan operatör de getiriyor. Yeni uzmanların her ikisi de çok yetenekli olup Rainbow Six'e kararlı ve tehlikeli yeni oynanış tarzları getiriyorlar. Phantom Sight beraberinde, yeniden düzenlenen Kafe Dostoyevski haritasını da getiriyor.


Bunlara ek olarak, bahsedilmesi gereken birkaç oynanış güncellemesi de bulunuyor. Tersine Dost Ateşi özelliğine güncelleme yapılacak, mağaza daha da kullanışlı hâle getirilecek ve sıralamalı oynama listesinde de birkaç değişiklik yapılacak.

Harita Yeniden Düzenlenmesi: Café Dostoyevski


Dostoyevski'deki hem bina hem de çevre değişikliklerini farketmemek imkansız. Bomba alanları, stratejik noktalara balkonlar ve bariyerler gibi bina içerisinde yapılan tasarım değişiklikleri oynanışı da ciddi şekilde etkileyecek gibi görünüyor.


Tersine Dost Ateşi


Tersine Dost Ateşi, Burnt Horizon Operasyonuna uygulanan son güncelleme ile yayınlanmıştı. Phantom Sight'ta ise patlama veya zehirli gaz gibi tüm hasar türlerini göz önünde bulundurarak, birkaç istisna hariç bunların cezalı oyuncuya nasıl yansıtılacağına dair geliştirmeler planlanıyor.


Sıralamalı Oyun Listesi Güncellemesi


Herkesin sıralamalı deneyimini daha iyi ve daha rekabetçi hale getirmek için Y4S2'de Dereceli oynama listesine birkaç güncelleme yapılacak. Bunlardan bazılarını Profesyonel Ligde zaten görmüş olabilirsiniz.0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.