PUBG LITE Vikendi Haritası 16 OCAK 2020 Güncellemesiyle Çıktı

Aylardır beklenen PUBG LITE Vikendi haritası, 16 Ocak 2020 tarihli PUBG LITE güncellemesi ile oyun sunucularına geldi. Gelin güncelleme notlarına ve yeni Vikendi haritasına yakından bakalım.

PUBG LITE oyuncularının uzun süredir beklediği Vikendi haritasını içeren "Güncelleme 16.01" çıktı. 16 Ocak 2020 güncellemesi ile eklenen yeni araçlar, silah ve tabiki Vikendi haritasına yakından bakıyoruz.


Vikendi Haritası


2 ayrı kipte(Açık Hava ve Ay Işığı) oyuna eklenen Vikendi haritası, oyunda halihazırda var olan diğer haritalara nazaran farklı bir oyun deneyimi sunmaktadır. 6x6 boyutundaki kış temalı bu haritada çok daha taktiksel saldırılar üstlenmeniz gerekmektedir. Buzlu ve karlı arazi koşullarında araç tekerlerinin ve ayaklarınızın bıraktığı izler, rakibin siz farkına varmadan tam da yanı başınıza aniden dikilmesine sebep olabilir.


Bu haritada fazla hız ölüme sebebiyet verebilir.


Yeni Araçlar


Zorlu arazi şartlarına sıcak çatışmaya girmenizi teşvik etmesi muhtemel 3 yeni araç da bu güncelleme ile oyuna eklendi.


Kar aracı: Kar ve buzla kaplı arazide gayet iyi performans verdiği savunulabilir. Buna karşın, diğer arazilerde aynı performansı göstermesi pek de muhtemel değil. 2 oyuncu bu araç ile seyahat edebilir.


Kar Bisikleti: Kar aracına kıyasla çok daha iyi hareket kabiliyetine sahip olsa da dayanıklılığının aynı seviyede olduğu söylenemez.


Zima: Yavaşlığı düşmandan kaçarken "aman" dedirtse de kaslı yapısı çatışmalar için idealdir.


Yeni Silah


G36C ismindeki bu yeni taarruz tüfeği ve 40 mermilik uzatılmış şarjörü ile 5.56 mm'lik mermileri düşmana takır takır saydırabilirsiniz.


Diğer Değişiklikler


Kırmızı Alan: Sanhok ile aynı şekilde, kırmızı alan, güvenli bölgenin (beyaz daire) dışında olacaktır. Güvenli bölge (beyaz daire) küçüldükçe, kırmızı bölge boyutu da küçülür.


Mavi Alan: Yeni bir battle royale deneyimi sağlamak için Mavi Bölge, her aşama için harita boyutuna uyacak şekilde yeniden boyutlandırıldı.


Yağma Dengesi: Silahların belirme oranı arttırıldı böylece yağma artık çok daha kolay.


#pubglite #pubglitediscord #vikendi

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.