PUBG LITE Türkiye Discord Sunucusu-PUBG LITE Turkey Discord Server

Updated: Apr 22, 2020

23 Mayıs'ta, Türkiye'de beta testi duyurulan PUBG LITE oyununun, Türkiye Discord sunucusu açıldı. PUBG LITE Türkiye Discord sunucusuna katılmak için yazımızı okumaya devam edin.

PUBG LITE Türkiye Discord Sunucusu
PUBG LITE Türkiye Discord Sunucusu

PUBG LITE Türkiye Discord Sunucusu


Standart PUBG'nin düşük sistemli bilgisayarlar için olan versiyonu PUBG LITE, 23 Mayıs'ta Türkiye'de duyuruldu. Henüz beta aşamasında olan oyuna Türk kitlenin göstermiş olduğu yoğun ilgi neticesinde, hataların raporlanması, etkinliklerin duyurulması ve daha birçok eylemi gerçekleştirmek ve topluluk ihtiyaçlarını giderebilmek adına Discord sunucusu açılmasına karar verildi.

PUBG LITE Türkiye Discord sunucusunda, en son haberlere erişecek, güncelleme notlarına Türkçe olarak ulaşacak, yaşadığınız sorunlara anında çözüm bulacak olan #sss, #hatabildir ve #destek kanallarından faydalanabileceksiniz. Ayrıca topluluk içeriklerine büyük önem veren PUBG LITE Türkiye sunucusu, turnuvalarınızı ve turnuvalarımızı, klan ilanlarınızı, canlı yayınlarınızı ve videolarınızı paylaşmanıza imkan veren ve sizi bu yönde destekleyen de bir girişim.


Tam otomasyon ve maksimum konfor kaygısıyla hazırlanmış olan 1100'den fazla üyesiyle PUBG LITE Türkiye Discord sunucusuna katılmak için tek yapmanız gereken hemen buraya tıklamak.


Winner Winner Chicken Dinner!


#pubglite #pubglitetürkiye #pubglitediscord

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.