PUBG LITE Destek Ekibine Hata Raporu Nasıl Gönderilir?-PUBG LITE Destek Bileti Açma-Gönderme İşlemi

Updated: Oct 19, 2019

PUBG LITE destek ekibine hata raporunun nasıl gönderileceğini bilmek işleri hızlandırıyor. PUBG LITE'da destek bileti açma ve gönderme işlemleri nasıl yapılır yakından bakalım.

PUBG LITE Türkiye Destek ekibine bilet gönderme(submit a ticket)

Henüz beta aşamasında olan PUBG LITE'da, yaşadığınız sorunları doğrudan iletmek istediğinizde başvurduğunuz resmi adres PUBG LITE destek ekibidir. Peki sorununuzun çok kısa bir sürede çözülmesini hangi adımları takip ettiğinizde sağlamış olursunuz?


Öncelikle bir rapor&yardım talebi oluşturmadan önce PUBG LITE forumlarında benzer konuda açılmış gönderi olup olmadığını kontrol ediniz. Benzer sorunları yaşamış ve çözüme ulaşmış diğer oyuncuların deneyimlerinden istifade edebilirsiniz. Eğer forumda çözüme ulaşamamışsanız buraya tıklayarak PUBG LITE Türkiye Discord sunucusunda destek birimiyle görüşebilir ya da buraya tıklayarak destek bileti gönderebilirsiniz.


Destek biletlerinizde takınacağınız üslup, dil bilgisi ve görsel dökümanlar, destek ekibinin hızlıca çözüm yoluna ulaşmasında anahtar rol oynar. Aşağıdaki adımları izleyin ve iki tarafında işini kolaylaştırmış olun.


Destek bileti açmadan önce bilgisayarınızın, oyunun en düşük sistem gereksinimlerinin karşıladığından emin olun. Eğer bu gereksinimleri kişisel bilgisayarınız karşılamıyorsa destek ekibinin yardımcı olamayacağını bilin. Ayrıca sık karşılaşılan sorunlardan olan DirectX 11'in en son sürüm olup olmadığını da kontrol edin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız lütfen buraya tıklayarak ilgili makaleye gidin.


Destek biletinde mutlaka belirtmeniz gereken detaylar;


Görülen Tarih


Hatanın görüldüğü tarih ve tarih aralığı


Sistem Özellikleriniz


(Bu bilgilere ulaşabilmek için Windows ve R tuşuna aynı anda basın, açılan kutucuğa "dxdiag" yazın, dxdiag.txt dosyasını doğrudan ekleyebilirsiniz.)


İşletim Sistemi: Grafik Kartı: İşlemci: Ram:


Hatanın Açıklaması

Detaylı bir şekilde yaşadığınız hatayı açıklayın

Hata mesajı / Error Kodu 


Bir hata mesajı ile karşılaşıyor musunuz? Ekran görüntüsü paylaşın

Hatayı çözmek için yapılan adımlar

Bu hatayı gidermek için bir yöntem denediniz mi? Detaylı bir şekilde hatayı çözmek için uyguladığınız adımları açıklayın


Daha fazla PUBG LITE rehber, inceleme ve haberine ulaşmak ve sorunlarınızı anında çözmek istiyorsanız Bizim Muhit'e üye olabilir ve de PUBG LITE Türkiye Discord sunusuna buraya tıklayarak katılabilirsiniz.


#pubglite #pubglitedestek

0 comments

Something Isn’t Working…

Refresh the page to try again.Error: 07c5abee04b340909af856f75b8e3720
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.