PUBG LITE Ateş Etme-Nişan Alma Sorunu Çözümü-PUBG LITE Türkiye

Updated: May 12, 2020

PUBG LITE beta testinde rastlanılan sorunlardan birisi de ateş etme ve nişan alma. PUBG LITE Türkiye topluluğu sol tık ateş ve sağ tık nişan sorununun çözümünü Bizim Muhit'de buluyor.


PUBG LITE Ateş Etme-Nişan Alma Sorunu Çözümü-PUBG LITE Türkiye

PUBG LITE beta testlerinde oyuncuların sıklıkla karşılaştığı sorunlardan bir tanesi de sol tık ateş etme ve sağ tık nişan alma. PUBG LITE Türk topluluğundan bahadiryilmaz94 takma adlı bir oyuncunun(acaba gerçek adı ne ?) kız arkadaşının yaşamış olduğu sorunun ardından ürettiği çözüm işe yaradığından biz de sizlerle paylaşma kararı aldık. Başka sorunlarınız var ise buraya tıklayarak PUBG LITE Türkiye Discord sunucusuna katılın ve destek birimiyle irtibata geçin. Aynen aktarıyoruz:


  1. "Pubg lite içindeki ayarlardan görüntü ayarını tam ekran yapmalısınız. Pencere veya tam ekran pencere görünümünde kaldığında bu sorun yaşanabiliyor.

  2. Özellikle laptop kullananlar, bilgisayarınızın (win 10 ya da 8.1) ayarlar bölümünden cihazlara oradan da dokunmatik yüzey bölümüne gelerek orada bulunan duyarlılık ayarını en düşüğe getirmeniz gerekmektedir. Hatta eğer ki bir gecikme ayarı mevcutsa onu da (no delay) gecikme yok moduna almanız lazım. Dokunmatik yüzeye sahip laptoplarda geçerli bir durum bu. Bilgisayarınız, siz yazı yazarken elinizin dokunmatik yüzeye çarpıp işinizin bölünmesini istemiyor ve bir süreliğine tıklamayı etkisiz hale getiriyor. Bu da oyunlarda haliyle problem oluşturuyor. WASD tuşlarına basarken veya bir süre sonra ateş edemiyorsunuz.

  3. Farenizin sürücüsünü güncelleyin veya yoksa yükleyin. Merak etmeyin çoğunun internette bir sürücüsü bulunuyor. Yükledikten sonra sorun ortadan kalkacaktır.

Bu sorun, gelecek güncellemede büyük ihtimalle giderilmiş olacak. Umarız şimdilik yardımcı olmuştur.PUBG LITE Türkiye Discord Sunucusu


Daha fazla PUBG LITE haber, rehber ve videosu için PUBG LITE Turkey Discord sunucusuna buraya tıklayarak katılmayı unutmayın. Mayıs 2019 tarihli tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.