Hepsi Bir Arada Çalışma Alanı Notion-Tüm Ekibiniz İçin Tek Bir Araç

Updated: Dec 15, 2020

Notion; Evernote, One Note, Trello vb. iş planlama ve not uygulamalarından öte birkaç tık ile düzenleyebileceğiniz çok amaçlı bir iş alanı uygulamasıdır. Masaüstü, mobil ve web tarayıcı üzerinde uygulamanın birebir aynı arayüzlerine erişebilirsiniz.

Notion Hangi Amaçlarla Kullanılabilir?


Ürün geliştirme, mühendislik, insan kaynakları, tasarım, satış ve pazarlama alanlarında Notion kullanarak hem bireysel hem de ekip için farklı çözümler geliştirebilirsiniz.


Ürün Geliştirme


Ürün geliştirme aşamasında yol haritanızı hem iş arkadaşlarınız hem de ürünü satın alan kitle için yayınlamanız, gelecek günlerde ekibinizin hangi sorunlar, düzeltmeler ve yenilikler üzerine çalıştığınızın takip edilmesini kolaylaştırır. Çapraz süreç tahlili ve ürün özelliklerinin bildirilmesi de Notion kullanarak ürün geliştirme sürecinizin bir parçası olacaktır.


Mühendislik


Yeni sürümleri iş arkadaşlarınızla iş birliği içerisinde çıkartmanız hayati öneme sahiptir. Kodlama süreci de bu işin bir parçasıdır. Notion içerisinde hem yayında olan hem de planlanan kod bloklarını dil fark etmeksizin sayfalar içerisine ekleyebilir, önem sırasına göre yapılacaklar listenizi hazırlayabilir ve hızlıca belgelendirme sürecine geçebilirsiniz.İnsan Kaynakları


Wiki'ler şirketinizin sunduğu ürün grubunun tüm özelliklerinin kullanım ipuçlarını kullanıcılarla kolayca paylaşmanıza imkan tanır. Ölçeklendirilebilir şekilde soruları yanıtlarsınız. Yeni personel ihtiyaçlarınız için gerekli kariyer, kiralama ve başvuru sayfalarını da Notion yardımıyla kolayca oluşturabilirsiniz.


Notion Türkiye Türkçe Resmi Topluluğu (Discord)


Notion Türkiye elçisi olarak gerekli Türkçe kaynakları web sitemizde paylaşırken gerekli topluluk desteğini ise Discord sunucumuzda veriyor olacağız. Discord sunucusuna katılmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.


https://discord.gg/wEmMk9P


Notion Türkiye Türkçe Topluluğu Planları


Topluluk faaliyetleri kapsamında 2021 yılı ve sonrasında Notion'ın Türkçe dilinde sunulmasını sağlamak, kent buluşmaları düzenlemek, faydalı şablonlar üretmek ve paylaşmak, eğitim içerikleri geliştirmek başlıca faaliyet alanlarımızdan olacak.


#notion #trello #evernote #onenote


0 comments

Something Isn’t Working…

Refresh the page to try again.Error: ea8e29d3016c4424b6a93cef369f9d20
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.