Kara Borsa'da Kredi İle Premium Tank Dönemi-World of Tanks

Updated: Jan 20, 2020

World of Tanks Kara Borsa duyurusunu yaptı. Premium tankları kredi ile alabileceğiniz programın ortaya çıkan ilk detaylarına yakından bakalım.

World of Tanks resmi Youtube kanalı ve yerel bağlantılı Facebook hesabından gün içerisinde yapılan videolu paylaşım tüm oyuncuların kafasında soru işaretleri oluşturdu. Üstü kapalı ve süslü cümlelerle bitirilen video hakkında ilk detaylar ise Rus kaynaklarından sızdırıldı.


VK'da yayın yapan güvenilir Rusça kaynak Wot Express'e göre Kara Borsa programı, kredi ile premium tank ve diğer şeyleri almanıza kısa bir süreliğine izin verecek. 1 hafta boyunca açık kalacak olan Kara Borsa'nın ilk aracı ise 8 seviye Alman hafifi leKpz M 41 90 mm GF.

Kara Borsa'dan 5,000,000 kredi karşılığında M41'i satın alabileceksiniz ve aşağıdaki gibi bir görselle karşılaşacaksınız.

Programın 1 hafta boyunca devam edeceğinden bahsettik. Tüm detayların Rus kaynaklara dayandırıldığını unutmamakla birlikte bu sürede garajınızı premium tanklarla ya da diğer faydalı şeylerle doldurmamanız için hiçbir sebep yok.


12 saat boyunca erişilebilir olacak Kara Borsa'nın, 24 Mayıs'ta Minsk saatine göre 07.00'da 2. ürünü de tanıtılmış olacak.


Elinizi çabuk tutun ve hemen bir premium tankın sahibi olun. Daha fazla haber için Bizim Muhit'e üye olmayı unutmayın.

4 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.