Hell Let Loose Tank Komutanı Rol Rehberi

Updated: Oct 19, 2019

Hell Let Loose oyunu erken erişime açıldı. Tank komutanı rol rehberiyle, daha şimdiden oyunda hızla gelişmeye başlayın.


Bir tank ekibini savaş alanında yönlendirmek için gerekenlere sahip misiniz? Cesaretin tankınla oynamasına ve savaşın gidişatını değiştirmesinden korkmuyor musun? En deneyimli oyunculara bile meydan okuyabilecek bir rol olan Tank Komutanı ile tanışın.


Bir Tank Komutanı olarak kendinizden ve iki mürettebattan oluşan bir tank ekibine liderlik yapacaksınız. Üniteniz aşağıdaki kuruluma sahip olacaktır:


Komutan: Siz

Sürücü: Mürettebat

Topçu: Mürettebat


İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda ya da mürettebatın MIA olması durumunda, aracınızı ya da tankınızı kullanmayı üstlenmeniz gerekebilir - aklınızda bulundurun!


Tank Komutanı'nı oynayarak, Komuta koltuğunda tankta geçirdiğiniz zamanın çoğunu şaşırtıcı bir şekilde bulacaksınız. Tankın içindeki bu konum en geniş görünürlük aralığını verir ve size periskop ile tankınızın etrafında 360 derecelik bir görünüm sunar. Tankınızdaki koltuklar arasında geçiş yapıyorsanız, periskop en son bıraktığınız konumda kendini kilitleyecektir.

 

Komutan konumundan, sizden çok daha az görünür olan hem sürücünüz hem de topçunuz için değerli bilgileri tutabileceksiniz. Mürettebatınızın farkında olmadığı engelleri, tehditleri ve müttefik / düşman hareketlerini bildirmek için bu avantajı kullanın.


Anahtar Görevler


Kumandan


Baskı altında sakin, taktik ve çevreleri konusunda dikkatli. Başarılı bir tank Komutanı bu üç özelliği bünyesinde barındırır.


Tankınızın nereye gittiğine, hangi hedeflerin önceliklendirileceğine ve düşmanın ne zaman devreye gireceğine karar vereceksiniz. Bu, yalnızca kendi ekibinizi yönetmek için değil, aynı zamanda ekibinizdeki piyade subaylarının istekleri için de geçerlidir.


Tank Komutanının memur ses kanalına erişimi vardır; bu, temel savaşlarda genellikle zırh desteği talepleri alacağınız anlamına gelir. Bazen, nereden yardım alınacağı ve zırhlı destek olmadan kimlerin ayrılacağı gibi zor kararlar vermeniz gerekebilir.


Savaş alanındaki varlığınızı en üst düzeye çıkarmak için, birlikte çalışarak veya yeterince toprağa sahip olmak üzere yayılmanızı sağlamak için, ekibinizdeki diğer zırhlı birimlerle yakın temas halinde olun.


Tank Savunmacısı


Tank komutanının yükü, tabancaya göre bir SMG ile donanmış bir mürettebattan çok daha üstün. Bu nedenle, düşman mühendislerine ve sizi rahatsız eden diğer piyadelere saldırmak için bir fırsat ortaya çıkarsa, tankınızdan atlamaya hazır olmalısınız. Bu yaklaşımı benimsemek aynı zamanda hem sürücünün hem de topçunun aktif kalması ve tankın hem hareketli hem de tehlikeli kalması anlamına gelir.


Bu riskli bir hamledir, ancak tankınızı ve mürettebatını hayatta tutmak veya hızla yerleştirilmiş bir AT madeni üzerinde yuvarlamak için tüm farkları yaratabilir.


Teçhizatlar


Amerikan Tank Komutanı

  • M1A1 Thompson

  • Colt M1911 Tabanca

  • Bandajlar

  • Westinghouse M3 6 × 30 Dürbün

Alman Tank Komutanı

  • MP40

  • Walther P38 Tabanca

  • Bandajlar

  • Dienstglas 6 × 30 Dürbün

Savaş İpuçları


Dürbününüzü kullanmak, mayın veya pusu düşmanları için önünüzdeki yolu keşfetmenize izin verecektir. Güvenli olduğunda, bunu yapma fırsatını yakalayın - özellikle de yollarda ve yollarda.Birlikte daha iyi - Tanklar kendi başlarına güçlü, ancak piyade veya diğer tanklarla birlikte çalışırken daha güçlü. Bu, tankınızın düşman tarafından tecrit, kuşatılmış ve tahrip olma olasılığını azaltacaktır.


Kafanızın arkasındaki gözler - Kendinizi bir Tank Komutanı olarak sürdüğünü veya topladığınızı tespit ederseniz, Komutanınızın periskopunu tankın arkasına bakacak şekilde bırakın. Bu, düşmanın arkanıza gizlice girip girmediğini hızlıca kontrol etmenizi sağlar.


Vokal kalın - Mürettebatınızla konuşun, sürücünüze nereye gitmek istediğinize dair bilgi verin, mürettebatınıza tehditleri, engelleri ve asker hareketlerini en kısa sürede önceliklendirmelerini ve mürettebatınıza öncelik vermelerini istediğinizi söyleyin.


İhtiyacı olan bir arkadaş - Telsizden yardım isteyen müttefikleri dinleyin. Tanklar savaşın gelgitini hızla değiştirebilir.


Sorunuz ve alacaksınız - Eğer tankınız hasar görmüşse ve genel merkezden uzaksa, bir tamir istasyonu kurulmasını istemek için görevli veya yakınlık iletişimi kullanın. Ayrıca dost bir mühendisden gelip tankınızı tamir etmesini isteyebilirsiniz.


Daha fazla oyun haberi için Bizim Muhit'e üye olmayı ve Discord sunucumuza katılmayı unutmayın.

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.