Güncelleme 5.4-Denge Değişiklikleri

Updated: Nov 12, 2019Ana Değişiklikler ve Yeni Özellikler


1) 121B, SU-122-54, T95E2, 59-Patton, Nameless ve Dicker Max'ın özellikleri geliştirilmiştir. M60, Waffenträger auf Pz modelleri. IV, IS-2 Sh ve Hafen düzeltildi. Daha fazla bilgi için bu makaleyi okuyun.


2) Arayüzü basitleştirme çalışmaları devam ediyor. Garajdaki para birimi adlarını kaldırmak ve bonus konteynırları yeniden yerleştirmek ilk adımlardı. 5.4 güncellemesinde, tüm araç yapılandırma seçeneklerini tek bir yerde gruplandırmak için garajdaki düğmeler yeniden düzenlendi. Tabii ki, ilk başta bu durum olağandışı hissettirecek, ama sadece birkaç gün sonra eski arayüzü unutacaksınız:

 • Mürettebat ve yükseltmeler düğmeleri aşağıya taşındı ve şimdi görünüm düğmesinin yanındaki araç panelinin üstünde bulunuyor.

 • Güçlendiriciler düğmesi ana turuncu düğmenin yanındaki mürettebat düğmesinin yerini aldı. Artık savaştan önce onları yüklemeyi her zaman hatırlayacaksınız!

 • Kayıt düğmesi artık oyuncunun takma isminin solunda bulunuyor. Sahibinin adı madalyalarının yanında görüntülendiğinde anlamlıdır.

 • Gecikme göstergesi ve deneyim çarpanı zamanlayıcısı artık "Savaş!" In sağında bulunuyor.

 • Gelecekde daha fazla değişiklik olacak! Düzenli oyun güncellemeleri, arayüzün daha da geliştirilmesini ve gerekli değişikliklerin yapılmasını sağlayacak.

3) Reyting savaşlarında uygulanan maç eşleştirici kuralları değiştirildi:

 • Artık her takım yedi ağır veya orta tank ve üç taneye kadar hafif tank veya tank avcısı kombinasyonunda oluşturulur. Daha önce olduğu gibi, ekipler aynı sınıfta eş araç sayısına sahip olacaklar.

 • Takımlar halinde dereceli savaşlara artık girilemez. Bu değişiklik daha hızlı eşleştirmeye izin verecektir. Takımlar olmadan yapılan dereceli savaşlar daha adil hale gelecek(takımlar toplam puanlarına göre eşleştirilirken, farklı derecelere sahip takımlar genellikle dengesiz takımlarla sonuçlandı).

4) Oyuna toplayıcı araçlar adı verilen yeni bir araç sınıfı eklendi.

 • Bu araçlar ne Teknik Ağaçta ne de serbestçe erişilemez. Toplayıcı araçlar, mağazadaki özel teklifler sırasında satın alınan ve hediye olarak alınan oyun içi etkinliklerde elde edilebilir.

 • Araştırılabilir araçların verilerine benzer şekilde, bu toplayıcı taşıtların araçları istisnai durumlarda değiştirilebilir.

 • Oyunda şu anda mevcut olan araçlar, gelecekte toplayıcı araçlar haline gelebilir. Örneğin, teknik ağaçtan araştırılabilir bir tank çıkarıldığında.

 • Toplayıcı araçların oyunda mavi bir arka planı var.

 • Oyuncular bazılarını altın karşılığında satabilirler.

 • 5.4 güncellemesinde, iki toplayıcı araç var: Gravedigger ve Scavenger. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi takip etmeye devam edin.

 • İki Cadılar Bayramı temalı aksesuar ve kamuflaj tanıtıldı.

5) Tamamlanmış bir görevi yenilemenin maliyeti 300'den 100'e düştü.

6) İlk oyun deneyimindeki küresel değişimin bir parçası olarak, yeni gelenler, deneyimli oyunculara karşı değil, çoğunlukla birbirlerine karşı savaşacaklar.

7) Oyun artık Windows Mobile ve iOS 7'yi desteklemiyor. Oyunun PC versiyonu hala Windows'da piyasaya sürülecek ve iOS 7 kullanıcıları iOS'u sürüm 8'e veya daha sonrasına güncelledikten sonra oynatmaya devam edebilecektir.


Hata Düzeltmeleri ve İyileştirmeler

10) Şeritler, ayarlarda devre dışı bırakıldılarsa, savaş sonuçları ekranında artık görüntülenemeyecek.

11) Bir şeritin, tespit aralığından kaybolan bir düşman aracına hasar vermesi veya vurulması üzerine görüntülendiği hata düzeltildi.

12) Klan etiketleri artık turnuva ekibi üyeleri listesinde görüntülenecek.

13) Twister sezonunun emirleri, çizgileri ve madalyaları birikmiş oldu.

14) Tank ası ustalık brövelerinin sayısının yanlış görüntülendiği hata düzeltildi.

15) Diğer sekmesindeki ayarlar (ör. savaş kayıtları seçeneği), tekrar giriş yaptıktan sonra sıfırlanmayacak.

16) Yeniden yükleme göstergesi artık yok edilmiş bir müttefikin üstünde görüntülenmeyecek.

17) Harita sınırında tespit edilen bir düşmanın, kaybolduğu halde mini harita üzerinde hala görüntülendiği sorun düzeltildi.

18) Oyun istemci penceresini büyütüp küçülttüğünüzde kalan zamanın görüntülenme sorunu düzeltildi.

19) Hasarlı parçalarla birlikte panelin, sohbet ve ateş ve hız düğmelerinin etrafında görüntülendiği sorun düzeltildi.

20) Başka bir oyuncuyu yok eden aracın etrafında çizgilerin gösterilmediği hata düzeltildi.

21) 2. kez görüldüğünde düşmanın tamir edilmiş parçalarının yanlış gösterimi sorunu düzeltildi.

22) Birleştirilecek öğelerin sayısının depo biriminde yanlış görüntülendiği hata düzeltildi.

23) Android cihazlarda, eklentilerin oyunu yeniden başlattıktan sonra savaşta gösterilmediği hata düzeltildi.

24) Oyuncular artık Seviye V veya üstü araçlarını aldıktan sonra bir savaş türü seçebilirler. 25) Düzenli ve reyting savaşları arasında geçişin bir takımda oynarken yanlış işlediği hata düzeltildi.


©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.

 • Discord-Logo-White (1)
 • Facebook - Beyaz Çember
 • YouTube - Beyaz Çember
 • Heyecan - Beyaz Çember
 • Instagram - Beyaz Çember