FV 1066 Senlac Süpertest'te-World of Tanks

Updated: Nov 12, 2019

FV 1066 Senlac World of Tanks Süpertest sunucusuna hızlı bir giriş yaptı. Gelen ilk detaylar, oynanış tüyoları ve daha fazlası Bizim Muhit'te.

Bugün, bir Premium İngiliz Seviye VIII hafif tank tankı için Supertest'in başlangıcını işaret ediyor: Senlac. Peki onu özel kılan ne? İşte birkaç detay!

  • Bu araç, kulesi gövdenin arka kısmında yer almasına rağmen iyi dinamiklere sahiptir. 65 km/s'lik hız ve 23 km/s'lik gövde dönüş hızı onu çok yönlü bir hafif tank yapar.

  • Senlac’ın topu, iyi zırh delişine (basit bir yuvarlakla 189 mm), düşük nişan alma süresine (1.8 saniye) ve iyi dengeleme özelliğine sahiptir. Yine de, bu tank düşük hassasiyeti yani yüksek mermi dağılımından dolayı keskin nişancı olarak öne çıkamaz (dağılım 100 metre mesafedeki 42 metredir).

  • Senlac’ın HE mermileri 280 puanlık hasar veriyor. 90 mm'lik zırh delişi bu İngilizi ince zırhlı düşman araçlarının belası haline getiriyor. Senlac tarafından atılan HE mermiler, standart mermileri ile (saniyede 1020 metre) aynı hızda hareket eder, bu da diğer tankların HE mermilerinden çok daha hızlı oldukları anlamına gelir.

Oynanış olarak, Senlac HWK 30'a çok benziyor. Savaşın başlangıcında, etkin gözcü görevini tek başına üstlenebilir. Senlac 3 kişilik bir mürettebat kapasitesine sahip.


Lütfen, araç istatistiklerinin henüz nihai olmadığını ve test sonuçlarına bağlı olarak değişebileceğini unutmayın.

#senlac #fv1066 #worldoftanks #wot

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.