World of Tanks Faydalı Site ve Uygulamalar/Bölüm-3

Updated: Dec 22, 2019

World of Tanks "Faydalı Site ve Uygulamalar-Bölüm 3" ile rehberimize devam ediyoruz. İlk 2 bölümde hesap ve tank istatistikleri konularında yayın yapan faydalı siteleri sizlerle paylaşmıştık. Farklı sitelerle yazımıza devam ediyoruz.


4-Savaş Kaydı Siteleri


A)WOT REPLAYS


#wotreplays bu konuda rakipsiz diyebileceğim bir site. Birnevi WoT savaş kayıtları için açılmış bir Facebook. Savaş kayıtlarınızı yükleyebiliyor, puanlandırılıyor ve yeterli beğeniyi toplamışsanız haftanın oyuncusu seçiliyorsunuz. Oyuncu,klan,tank vs. şeklinde bölümlere ayrılıyor site. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.


B)WOT RECORD


#wotrecord ile #wotreplays grafikler hariç işleyiş yönünden birbirleriyle neredeyse aynı. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.


5-TAKTİK PLANLAMA SİTELERİ


A)STRATSKETCH VE WOT TACTIC


Birbirlerine çok benzediklerinden bu iki siteyi tek başlık altında vermek istedim.

#stratskech de #wottactıc de sitede seçtiğiniz bir harita üzerinde toplantılar yapabilmenize ve taktik oluşturabilmenize imkan veriyor. Sunmuş oldukları araçlarla her iki sitede klan yahut ekip savaşlarınızdan önce mutlaka uğramanız gereken yerlerden olacak. Stratsketch Bizim Muhit tarafından Türkçeye çevrildi bu yüzden hata olduğunu gördüğünüz yerleri yorumlarda #stratsketch etiketi kullanarak yazabilirsiniz. Ayrıca StratSketch Türkçe Rehber'e buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Stratsketch'e ulaşmak için buraya, Wottactic'e ulaşmak için buraya tıklayınız.


B)GOSU TACTICS


#gosutactıcs tam anlamıyla bir taktik site değil aslına bakarsanız. #stratsketch ve #wottactıc ile karşılaştırınca harita taktikleri olarak tam bir çöp. Sitenin içerdiklerine bakacak olursak; #tanksgg benzeri tank listeleme, #wotlife gibi istatistik verme vs. Diğer sitelerde bulunmayıp bunda bulunan şey ise turnuva listeleme. Ne kadar işinize yarar bilemem. Gosuya ulaşmak için buraya tıklayın.


#worldoftanks #wot


0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.