World of Tanks Faydalı Site ve Uygulamalar/Bölüm-2

Updated: Nov 12, 2019

Bir önceki yazımızda #wotwiki , #wotlife , #noobmeter , #wotstats ve #wotlabs den bahsetmiştik. Sizleri ve kendimi yormamak adına yazıyı bölümler halinde yayınlamaya devam ediyorum.


2-İstatistik Veren Siteler


E)VBADDICT


#vbaddict Ciddi anlamda detaylı veriye ihtiyaç duyan oyuncular, sitenin istediği bilgileri girmesi halinde oldukça kapsamlı tablolarla karşılaşabilir. Yalnızca hesap istatistiklerinden ibaret olmayan zengin bir içerik yapısına sahip. Mükemmellik işaretlerinizi görebileceğiniz, savaş kayıtlarınızı yükleyebileceğiniz (arkadaşlarınızın savaş raporlarını toplayabileceğiniz ve sıcaklık haritanızı çıkartabilecek iki uygulamayı da kapsar) (her iki işlemde de ADU Dosya Yükleyicisi'ni indirmeniz gerekli), sunucu durumunu görebileceğiniz (site içi,World of Tanks,World of Tanks Blitz, World of Warships ve World of Warplanes için kullanımda) ve de açık kaynak kodlu yapısı sayesinde (Github'da) geliştirilmesine de katkı sunabileceğiniz bir sitedir. Sitenin yapabildiklerine yakından bakabilmek için burayı ziyaret ediniz. Bu kadar emeği taçladırmak ve adamın site masraflarını çıkartmasını sağlamak istiyorsanız da buradan bağış yaparak kendisine katkıda bulunabilirsiniz.

F)WOT NUMBERS


#wotnumbers WN8 ve diğer analizleri yapabilen bir başka site. Windows için tasarlanmış bir uygulamaya sahip. Kullandın mı hiç diye soracaksınız birkez denedim ve güvenlik duvarı kurulum sihirbazını engelledi. Buraya tıklayarak siteye ulaşabilir, risk almaktan hoşlanıyorsanız da programı çalıştırmayı deneyebilirsiniz.


2.1- Tank Bazlı Sunulan Siteler


A)TANKSGG


#tanksgg Mevcut, kaldırılmış ya da sonraki güncellemelerde oyuna gelecek tanklara ait zırh değerlerini farklı açı ve senaryolarla 3 boyutlu şekilde görebileceğiniz, garajınızdan farkı olmayan menü yapısıyla parça,teçhizat, sarf malzemesi üçlüsünün tank ve mürettebatta ortaya çıkardığı değişimleri inceleyebileceğiniz ve diğer 7 tankla beraber karşılaştırma yapabileceğiniz bir yapıya sahip. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

B)TANK-COMPARE


#tankcompare ile yapabileceğiniz tek iş tank karşılaştırıp durmak. Sitenin bütün amacı maalesef bu.


3-Tahmini Hedefleme Siteleri


A)WOT GARAGE#wotgrage ile yapabilecekleriniz kısıtlı. Sitenin size sunduğu #targetdamage ile aynı. Ancak bir fark var. Site diğerinden daha çok güncelleniyor, ki bu durumda daha yeni eklenmiş tanklara da ulaşmanızı sağlıyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.
B)TARGET DAMAGE


#targetdamage Bu site ile yapabilecekleriniz de maalesef kısıtlı. Sitenin amacı sizin wn8 değerlerinizden örneğin mor olmak istediğinizde hangi tankla ortalama kaç hasar vermeniz gerektiğini gösteriyor. Site çok güncel değil,yeni hatlar ve tanklar eklenmemiş. Son 6-12 ay öncesindeki tanklara bakabilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.