Epic Games Rocket Leauge'i Bünyesine Katıyor-Psyonix Artık Bir Epic Games Üyesi

Updated: Oct 19, 2019

Epic Games yeni yatırımlara tüm hızıyla devam ediyor. Rocket League'in geliştiricisi Psynoix'in, kısa süre içinde Epic Games'e katılacağı duyuruldu.

Mayıs ayının sonlarında ya da Haziran ayının başlarında Epic Games ailesine katılacağını duyuran Rocket League'in geliştiricisi Psyonix, günlük operasyonlarında bu süre içinde herhangi bir aksama olmayacağını da belirtti.


Yakın gelecekte Rocket League için değişiklik planlamadıklarını belirten yetkililer, oyuncuların bağlılıkları sürdüğü müddetçe yeni etkinlikler ve güncellemelerin oyunu beklediğinin altını çizdi. Uzun vadede ise oyunu, sunduğu kar payı ile şirketin kazanç kolunu güçlendiren Epic Games Store'da yayınlamaya devam edeceğinin mesajını vermiş oldu.


Tüm bu değişiklikler e-spor'a da yansıyacak ve oyunu daha bilinir hale getirebilecek. Psyonix, ulaşması gereken potansiyel karlılığın ve kaynak yaratımının artacağı görüşünde. 21-23 Haziran arasında düzenlenecek olan Rocket League Şampiyona'sı da gelecek ay açıklanacak olan planların yön vereceği açık.


Ayrıca tüm bu kargaşada ekiplerinden ani emeklilik haberleri gelmeyeceğinin de şu sözlerle garantisini vermiş oluyor,


"Her zaman olduğumuz, aynı ekip"

Epic Games'in son dönemde trajik çıkışlar yapıp hem oyun stüdyolarını bünyesine katması hem de Epic Games Store'da yüksek karlılık ile geliştiricileri cezbetmesi, Steam'i kimsenin indiremediği oyun dünyası tahtındaki yerini de sallayacak gibi duruyor.


Daha fazla oyun haberi, inceleme ve rehber için Bizim Muhit üye olmayı ya da Bizim Muhit Discord sunucusuna katılmayı unutmayın.

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.