Bizim Muhit Topluluğu E-Spor Turnuva Rehberi

Updated: Jan 12, 2020

Bizim Muhit e-spor turnuvaları hakkında bilgi edinmek için rehberimizi okumaya devam edin.


Sıkça Sorulan Sorular(SSS)


Turnuvalara nasıl kaydolurum?


Her turnuva ayrı başlıklar altında , #etkinlikler etiketiyle duyurulur ve diğer tüm detaylarıyla birlikte paylaşılır. Buradaki bağlantıları izleyerek etkinlik kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz. Eğer Discord sunucusu üzerinden turnuvalarımızı takip ediyorsanız, #yaklaşan-turnuvalar kanalında,bilgi kartlarındaki mavi "kaydol" düğmesine tıklayarak turnuva kayıt sayfasına doğrudan gidebilirsiniz.


Turnuvaların ücretli mi ücretsiz mi olduğunu nasıl anlarım?


Ücretli ve ücretsiz turnuvaların ayırt edilebilmesini kolaylaştırabilmek adına, blog yazılarımıza ve Discord sunucumuzdaki turnuva kanallarının bilgi kartlarınaa mutlaka görsel ya da yazılı bir ibareyi sizi bilgilendirmek için yerleştirmişizdir.


Turnuvalar hakkında detaylı bilgiye nasıl ulaşırım?


Tüm turnuvalar, Bizim Muhit Blog'da yer alan Games&E-Sports kategorisinde ve Bizim Muhit Discord sunucusunda ayrıntılarıyla birlikte duyurulur. Discord sunucumuzdaki turnuvalar kanalında da, turnuva bilgi kartının mavi renkli başlığına tıklayarak Toornament bilgi ekranına ulaşabilirsiniz.


Turnuvalarda yaş alt ya da üst sınırı var mı?


Aksi turnuva detaylarında belirtilmediği sürece hiçbir turnuvamızda yaş sınırı yoktur.


Ücretli turnuvaların farkı nedir?


Ücretli turnuvalarda, ödül miktarı, katılımcı sayısıyla doğrudan ilişkilidir ve ödüller de, galip ekip ya da oyuncunun isteğine göre nakit, donanım ya da yazılım olarak değiştirilebilir.


Turnuvalara katkıda bulunmak ya da yeni bir turnuva düzenlemek istiyorum. Ne yapmalıyım?


Bizimle Discord sunucumuz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Neden Toornament'ı turnuva organizasyonlarınız için kullanıyorsunuz?


256 ekibe kadar(ki bu da dört kişilik ekiplerin olduğu bir turnuvaysa, turnuva başına en az 1024 oyuncu demek) ücretsiz şekilde, gelişmiş kontrol paneli ve uygulamalarla profesyonel bir etkinlik düzenleyebilmemize imkan veriyor.


Daha önce hiç Toornament kullanmadıysanız Toornament Nedir? Toornament Nasıl Kullanılır? Toornament Hakkında Merak Edilenler başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.


Ödemeler(ücretli etkinlikler için)


Katılım ücreti talep edilen turnuvalarda, katılım ücretlerinin tarafımıza hangi yollarla yollanabileceği ve nasıl teyit edileceği konusunda aşağıdaki maddelerin yardımcı olacağını düşünüyoruz.


Ücret Gönderimi


Ücretler tarafımıza etkinlik detaylarında belirtilen yollarla gönderilirler. Ödeme detayları için Discord sunucumuza katılın. Ücretleri gönderme işlemi esnasında kullandığınız işlem hesaplarının kullanıcı bilgilerine hakim olmanız, doğabilecek herhangi bir sorunda, kısa sürede çözüme ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.


Yazı güncellenmeye ve detaylandırılmaya devam edilecektir.


Turnuva İştirak Programı


Bizim Muhit turnuvalarını insanlara ulaştırarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Gelin Turnuva İştirak Programı'na yakından bakalım.


Program Detayları


Turnuva İştirak Programı yazı boyunca "program", program üyeleri ise "ortaklar" olarak ifade edilecektir. Yanlış anlaşılmalardan Bizim Muhit sorumlu tutulamaz.


Program 10 seviyeli sisteme dayanmaktadır. Seviye 10'a ulaşmış tüm ortaklar, katılımcı ekip başına alınabilen en yüksek meblağı kazanır.


Seviyeler;


  1. Seviye 1-Acemi Ortak:Programa yeni katılmış üyeler bu seviyeye dahildir. 10 ekibi turnuvaya dahil ettiklerinde, bir sonraki seviyeye yükselmeye hak kazanırlar. Ekip başına aldıkları ödül 1 TL'dir.

  2. Seviye 2-Atılgan Ortak: Turnuvaya dahil edilen ekip başına 1.5 TL ödeme alır. 20 ekibe ulaşan ortak, bir sonraki seviyenin kilidi açar.

  3. Seviye 3-Hırslı Ortak: Turnuvaya dahil ettiği ekip başına 2 TL ödeme alır. 40 ekibe ulaşan ortak bir sonraki seviye için yeterlilikleri karşılamış olur.

  4. Seviye 4-Uyanık Ortak: Ekip başına 2 TL'lik ödeme alır. 60 ekibe ulaşan ortak bir sonraki seviyeye geçer.

  5. Seviye 5-Kadim Ortak: Ekip başına kazanç 2.5 TL olarak güncellenir. 60 ekibe ulaşan ortak bir sonraki seviyeye yükselir. Buna ek olarak donanım* ile üye ödüllendirilir.

  6. Seviye 6-Gerçek Kaşif: Ekip başına turnuva katılım ücretinin %7'si üyeye aktarılır. 100 ekibe ulaşan üye bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanır.


#toornament #etkinlikler #turnuva

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.