Bizim Muhit Ekip Arkadaşları Arıyor

Updated: Jul 14, 2020

Bizim Muhit topluluğu hizmetlerini iyileştirebilmek için nitelikli ve serbest zamanlı ekip arkadaşları arıyor.


Gönüllü ekip arkadaşlarımızdan beklentilerimize geçmeden önce kuruluşumuzdan bu yana Bizim Muhit'in ne olduğu konusuna açıklık getirelim. Bizim Muhit, toplulukları daha da güçlü kılmak, dönüşüm gerçekleştirmek ve fikirleri geniş kitlelere ulaştırmak için kurulmuş bir platformdur. İşini, sanatını ya da sadece tutkusunu sergilemek isteyen herkesin başvurduğu ilk oluşum olmaya Ekim 2018'den bu yana devam etmektedir.Arama sonuçlarında zaman içinde daha çok belirmemizi tabiki de tesadüflere bağlayamayız. Düzenli ve rekabetçi çalışma anlayışımız ile 2018'den bu yana, Türkiye'de neredeyse her 100 kişiden birinin cihazına misafir olmayı başardık.


İlgi alanları farketmeksizin-Çeşitli alanlarda-ki bunlara oyun, yazılım, bilgisayar ve donanım da dahil-paylaştığımız gönderiler ile yüzbinlerce kullanıcının dikkatini çekebildik, çekiyoruz.


Yol Haritamız


Trafik iyileştirme, 3. parti hizmetler ve entegrasyonlar, bizimuhit.com için yepyeni bir internet sitesi ve ileri düzey mühendislik projeleri için MATLAB uygulamaları, gelecek planlarımızdan sadece birkaçı.

3.parti hizmetler; Discord, Slack ve Telegram, Toornament botlarını kapsamaktadır. Yeni bir Muhit deneyimi için kullanıcı etkileşiminin çok daha yüksek olduğu bir internet sitesi ve Discord sunucu düzenlemeleri 2022 yılının son çeyreği için planlanmıştır.


MATLAB, gelişmiş endüstri çözümleri üretmek için sunulan kapsamlı bir matematik ağıdır. 5G desteğinde "Akıllı Şehir" projeleri, Bizim Muhit'in gelecek planlardan bir diğeridir.


EkibimizAçık Pozisyonlar


Başvurularınızı; adınız, soyadınız, aktif kullanmış olduğunuz sosyal medya adresi ve çalışmak istediğiniz pozisyonunda yer aldığı bir mesajla bizimuhit@gmail.com a göndererek yapabilirsiniz.


  • Wix Uzmanı: Wix hizmetlerinde proje bazlı çalışacak. Ücret, projenin toplam değeri üzerinden yüzde ile belirlenir.

  • Zapier Uzmanı: Faaliyetlerimizde ihtiyaç duyulan tümleşik hizmetler için, tercihen web geliştirme bilgisine sahip olmalıdır. Zapier belgelerini ve ihtiyaç duyulduğunda diğer uygulamaların geliştirici araçlarını kullanabilmelidir.

  • Discord Uzmanı: Bizim Muhit Discord topluluğunun faaliyetlerini yönetecek ve Discord hizmetlerimizi devam ettirmelidir.

  • İçerik Editörü: SEO konusunda orta-ileri düzey bilgi sahibi, izleme ve tahlil araçlarına hakim olmalıdır. Geçmiş deneyim tercih sebebidir.

  • İçerik Üretici: Etkileyici yazıları, video rehberleri ve yardım makaleleri ile Bizim Muhit'in akış varlığını üstlenebilmelidir.


Nerdeyiz?


Ağırlıklı olarak Discord'dayız ancak diğer adreslerimizden de proje güncellemelerimize ve ilanlarımıza ulaşabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.#career #iş #gönüllüçalışma

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.