Balıkçı Koyu Değişiyor!

Daha önce iki takım arasında ciddi denge farkları yarattığı düşünüldüğünden Balıkçı Koyu haritasıyla beraber birkaç haritada değişiklikler yapılmıştı. Oyun dengesi bu değişikliklere rağmen kurulamadığından yeni önlemler alma vakti geldi. Wargaming yeni bir düzen arayışı içerisinde.

Bugün, takımlar arasındaki dengeyi iyileştirmeyi amaçlayan Balıkçı Koyu haritası testlerine başlandı. Oyun istatistikleri, şu anda doğudaki şehir bloklarına girmeye çalışan düşman araçlarına karşı ateş pozisyonu elde edilebilir olduğundan, güney uca girişlerde biraz önyargılı olunduğunu gösteriyor. Her iki takım için şehre giderken ateş çemberinden geçtiklerinden daha savaşın başında erken hasar alma ve yanma sorunu var. Kuzeyden gelen savaşçılar için durum daha kötü.


Ayrıca, haritanın merkezindeki kasaba ve köy arasında etkileşim sorunları var.


Peki hangi değişiklikler test edilecek?


Numaralarla gösterilmiş yerlerde yapılan değişiklikler aşağıda eş maddelerle açıklanmıştır.

1-Eklenen yeni ağaçlar ve binalar,korunaklı bir ortam sağlayacak ve kasabaya yaklaşanların köyden erken tespit edilmesini engelleyecek:


4-Güneydeki ekibin çalılar arasından, kasabaya sızmaya çalışan tankları, elek etmesinin önüne işaretli yere eklenen unsurla geçilmeye çalışıldı:

2-Doğu tarafına araç geçişlerinin kolaylaşması için binalar eklendi:

3-Ayrıca başlama noktaları da harita çizgisine daha yakın bir noktaya taşındı.


Gördüğünüz gibi, birkaç değişiklik var ve bunların birincil amacı haritayı her iki takım için daha oynanabilir hale getirmek. Test sonuçları yapılan değişikliklerin ne kadar etkili olduğunu gösterecektir.

Hızlıca tüm değişikliklere karşılaştırmalı olarak bakmak isteyenler! Aşağıya alalım onları.


Claim your desired

By signing up, you agree to the Terms of Service and Privacy Policy

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.

  • Discord-Logo-White (1)
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember