Apex Legends Hilecilere Savaş Açıyor-Geliştiricilerden Notlar-Apex Legends Güncellemeleri

Updated: Oct 19, 2019

Apex Legends hilecilerin kökünü kurutmakta kararlı. Apex Legends gelişticilerinin hilecilere açtığı savaşa daha da yakından bakalım.


Apex Legends hilecilere savaş açıyor! Apex Legends Güncelleme Notları

Apex Legends, hilecileri durdurmayı hedefleyen yeni güncellemesi hakkında daha fazla detayı içeren yeni bir "Geliştiricilerden Notlar" blogu paylaştı. Geçen hafta yayınlanan bu blogda Apex Legends Respawn ekibi, anti hile yazılımlarına karşı yeni önlemler üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. Devam eden çalışmalar neticesinde, o günden bugüne, hile odaklı bazı istatistiklerin değişimi beklenen bir gelişmeydi.


EA'dan ve Origin ekibinden uzmanlar ve ek olarak DICE,FIFA,Capital Games'den geliştiricilerle birlikte hile sorunu üzerine sıkı bir çalışma halen yürütülmektedir. Bu hileleri ve hilecileri ortadan kaldırmak için bir dizi önlem hayata geçirilmiş olsa da, tamamı biraz daha fazla zaman alacaktır. Hilecilerin ve hilelerin tespiti için yapılan çalışmalarda dikkati çeken bir diğer konu ise bu hilelerin mesaj ya da spam yoluyla dağtımını yapan hesaplardır. Son zamanlarda alınan önlemlerin ne denli etkili olduğuna daha yakından bakalım.

  • Daha önce EAC ile otomatik olarak tespit edilememiş yeni hilelerin tespitinde anahtar rol oynayan şikayet sistemi oyuna eklendi.

  • Yasaklanan oyuncu sayısı 770000'i geçti.

  • 300000'den fazla oyuncu hesabı engellendi.

  • Son 20 günde hile paylaşımı yaptığı tespit edilen 4000 hesap yasaklandı.

  • Sarf edilen çabaların meyvesi olarak, sadece geçtiğimiz ay hile ve spamlardan etkilenen maç sayısı yarı yarıya azalmış oldu.

Apex ekibi, hile konusunda, tüm sorunları bertaraf edebilmek adına farklı çözümlerin değerlendirildiği çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Bizim Muhit ekibi olarak Apex Legends'a, hilecilerle savaşlarında azimlerinin daim olmasını dileriz.


Daha fazla Apex Legends haberi için Bizim Muhit Discord sunucusuna katılmayı ve Bizim Muhit internet sitesine üye olmayı unutmayın.

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.