World of Tanks 1.5 Güncellemesi Sıralamalı Savaşlar Yeni Madalyalar

Updated: Nov 12, 2019

World of Tanks 1.5 güncellemesi sıralamalı savaşlara yeni madalyalar getiriyor. Sıralamalı savaşların gelecek sezonunda yepyeni bröve ve madalyalar oyuncularla buluşturulacak. Bizim Muhit Discord sunucusuna buraya tıklayarak katılın ve çok daha fazla World of Tanks haberine anında erişin.

World of Tanks Ranked Battles 1.5,World of Tanks 1.5 güncellemesi, world of tanks sıralamalı savaşlar
Görselin, haber içeriği ile alakası yoktur.

Sıralamalı savaşlar, her yeni sezonunda World of Tanks topluluğunda büyük bir heyecan yarattı ve yaratmaya da devam ediyor. Gelin 1.5 güncellemesiyle eklenecek yeni madalya ve brövelere yakından bakalım.  • Altın Paralı Asker - Sıralamalı savaşların bir sonraki sezonunu 1. olarak bitirin. Kazandıktan sonra, bröveyi her sezonda korumak için çabalamanız gerekir.

  • Gümüş Paralı Asker- Altın Paralı Asker - Sıralamalı savaşların bir sonraki sezonunu 2. olarak bitirin. Kazandıktan sonra, bröveyi her sezonda korumak için çabalamanız gerekir.

  • Bronz Paralı Asker - Altın Paralı Asker - Sıralamalı savaşların bir sonraki sezonunu 3. olarak bitirin. Kazandıktan sonra, bröveyi her sezonda korumak için çabalamanız gerekir.


  • Madalyalar:Citius, Altius, Fortius! - Her ligde belirli sayıda şerit elde edin.

  • Sezonluk Haçlı Seferi - Bölümlerde, geçerli bölümden daha yüksek olan belirli sayıda savaş yapın.

0 comments
WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.