top of page
resources_left_banner (3).png

Topluluk programları nedir?

Topluluk Programları Nedir?

 

Bizim Muhit Topluluk Programları, siz değerli takipçilerimizin topluluğa katkı sunarken kazançlı çıkmasını sağlamak için hazırlanmıştır.

İştirak Programı Nedir?

 

Hali hazırda başvuruların değerlendirildiği tek program "Bizim Muhit İştirak Programı"dır. Turnuva İştirak Programı yazı boyunca "program", program üyeleri ise "ortaklar" olarak ifade edilecektir. Yanlış anlaşılmalardan Bizim Muhit sorumlu tutulamaz.


İştirak Programı, hem en çok tercih edilen hem de en kazançlı olan programların başında gelir. Bizim Muhit'i temsil edeceğiniz bu pozisyonda, etkinliklerimizin daha fazla insana duyurulmasından ve layıkıyla tanıtılmasından sorumlu olursunuz.

Program 10 seviyeli sisteme dayanmaktadır. Seviye 10'a ulaşmış tüm ortaklar, katılımcı ekip başına alınabilen en yüksek meblağı kazanır.

Program Detayları;

Elçilik programının temel gayesi, Bizim Muhit'i temsilen, düzenlenen etkinliklerin geniş kitlelere duyurulmasını sağlamaktır.

Bizim Muhit markası adına sizlere özel olarak sunulacak kodları davetli listenizle paylaşarak, onların çeşitli indirimlerden yararlanmasını sağlarsınız. Bilet indirim bedeli etkinlik davet geçmişinize bakılarak değerlendirilir.

Davet kodunuzla etkinliğe başvurup ödemesini yapan her etkinlik katılımcısı başına, o etkinlik için belirlenmiş katılım ücretinin %10'una kadarını alabilirsiniz.

Seviyeler;

Seviye 1-Acemi Ortak:Programa yeni katılmış üyeler bu seviyeye dahildir. 10 ekibi turnuvaya dahil ettiklerinde, bir sonraki seviyeye yükselmeye hak kazanırlar. Ekip başına aldıkları ödül 1 TL'dir.

Seviye 2-Atılgan Ortak: Turnuvaya dahil edilen ekip başına 1.5 TL ödeme alır. 20 ekibe ulaşan ortak, bir sonraki seviyenin kilidi açar.

Seviye 3-Hırslı Ortak: Turnuvaya dahil ettiği ekip başına 2 TL ödeme alır. 40 ekibe ulaşan ortak bir sonraki seviye için yeterlilikleri karşılamış olur.

Seviye 4-Uyanık Ortak: Ekip başına 2 TL'lik ödeme alır. 60 ekibe ulaşan ortak bir sonraki seviyeye geçer.

Seviye 5-Kadim Ortak: Ekip başına kazanç 2.5 TL olarak güncellenir. 60 ekibe ulaşan ortak bir sonraki seviyeye yükselir. Buna ek olarak donanım* ile üye ödüllendirilir.

Seviye 6-Gerçek Kaşif: Ekip başına turnuva katılım ücretinin %7'si üyeye aktarılır. 100 ekibe ulaşan üye bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanır.

Gereksinimler;

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız, 

Daha önce Bizim Muhit ya da Bizim Muhit'e bağlı olan yapılanmaların hiçbirinde, Bizim Muhit Hizmet Şartları ya da kullanılan sağlayıcı hizmet şartları uyarınca, uzaklaştırılmamış olmanız.

Ek Olanaklar;

Elçimiz olarak, kendi etkinliklerinizi Bizim Muhit Topluluğu bünyesinde hiçbir harç ücreti ödemeden düzenleyebilir ve bu alanda tecrübenizi artırabilirsiniz.

Bizim Muhit'in tüm olanaklarından faydalanır ekibimizle Discord üzerinden doğrudan bağlantı kurma imkanına sahip olursunuz.

Çevrimdışı etkinlikler ve topluluk buluşmalarına özel davet edilirsiniz.

Yaptırımlar

Programlar kapsamında görev aldığınız süre içerisinde markayı lekeleyecek her türlü eylem,kural ihlali vb. durumda programlardan ve topluluktan uzaklaştırılırsınız.

Bizim Muhit ekibinin size vermiş olduğu içerikle ilgili sürelere ve yönergelere bağlı kalmamanız, katılımcı olarak programdan çıkarılmanızla sonuçlanabilir.

Görev aldığınız süre içerisinde diğer program üyeleri ile tartışmak, rahatsız edici söylemlere girmek programdan çıkarılmanıza sebep olabilir. Bir sorun yaşadığınızda lütfen tatlı dille çözebilmek adına elinizden gelen gayreti gösterin.

Gizlilik Anlaşması

Öncelikle, size güveniyoruz. Bazı hassas ve üst düzey bilgileri sizlerle paylaşırken, sizden açıklanmasıyla ilgili yönergelere ve kurallara uymanızı bekliyoruz. Bu nedenle, sizden herhangi bir belge imzalamanızı istemiyor ancak operasyon sürelerine, faaliyetlerine ve kısıtlamalara kesinlikle bağlı kalmanızı rica ediyoruz.

Eylemsizlik

Kanallarınızı idare etmenin ne kadar zaman ve emek gerektirdiğinin farkındayız ama yine de sizden girişken olmanızı ve etkinliklerde öne çıkmanızı bekliyoruz.

Özen göstermeniz gereken konular;


Elçilik Programı dahilinde aktif ve ulaşılabilir olmanız,

Kanallarınızda etkin olup topluluğunuzla etkileşim içinde olmanız,

Bizim Muhit ekibiyle irtibat halinde kalarak zamanında geri bildirimlerde bulunmanız.

If you'd like to receive support from our experts, you can directly send an email to here

bottom of page