Solutions

Let us quickly explain the details about our services and solutions.

ARTICLE

Chatbots are one of the most effective ways of generating leads on your website. They engage your visitors in a conversational way, which allows you to create an instant, natural connection with your website visitors. Chatbots can trigger in the exact moment your potential customers are most likely to share their contact info and will help you automate your business growth.

ARTICLE

Yes - to properly serve your international customers, you can personalize your chatbot’s messages based on your website visitors' location or their browser language settings. With a simple condition, you can quickly prepare different sets of chatbot actions that will be understood no matter what language your customer speaks.

ARTICLE

A chatbot is a set of predefined rules that allow you to automatically communicate with your customers, and achieve your business goals in an innovative and effective way. With chatbots, you can engage your website visitors, answer FAQs, generate leads, save abandoned carts, and much more in terms of sales, marketing, and customer service automation.

ARTICLE

Bizim Muhit Wix websiteleri için tasarım, SEO ve geliştirmenin de aralarında olduğu aşağıdaki listede yer alan tüm hizmetleri sunar. Wix Uzman desteğini arkanıza alarak internete değil yalnızca işinize zaman ayırırsınız.


 • SEO hedefli blog yazarlığı

 • SEO hedefli blog editörlüğü

 • Site yöneticiliği

 • Müşteri, üye ve pazar takibi

 • Satış raporlama 

 • Mağaza ayarları, iyileştirmeler ve tasarım

 • Uygulamalar için tasarım iyileştirmeleri ve gerekli ayarlamalar

 • Sayfa düzenlemesi 

 • Materyal sayfa tasarımları

 • Veri planı, veri koleksiyonu, dinamik sayfa geliştirme

 • Form üretimi

  </l

  ...

ARTICLE

Bizim Muhit'e bir hizmet talebi gönderdiğinizde, uzmanlarımız talepte yer alan kriterlerin yapılabilirliğini değerlendirdikten sonra sizinle e-posta yoluyla iletişime geçer. E-postada yer alan bağlantı ve bilgileri kullanarak sizinle paylaşılan tarih ve saatte Zoom uygulaması üzerinde etkileşimli bir şekilde toplantıya katılırsınız. 


30 dakikalık toplantı süresince aklınıza takılan tüm detayları uzmanlarımızla görüşebilir, ilham alınası fikirlerinizi ekran paylaşımı yaparak doğrudan iletebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak katılım gösterebileceğiniz bu toplantılar hem yeni müşteriler hem de var olan müşteriler için tekrar tekrar programlanabilir. 


İşinizi işin uzmanına bırakın, bugün bir hizmet talebi oluşturun.

Hizmet alma süreci nasıl işler?

ARTICLE

Bizim Muhit tarafından sağlanan hizmetler ve çözümler iş sözleşmesi ile güvence altına alınır. Fikri mülkiyet hakları, özgün tasarım kriterlerinin rekabet için kullanımı, iş tarihleri ve diğer tüm detaylar bu sözleşmede detaylarıyla ele alınır. 


İş Sözleşmesi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.