Events

Learn and explore what events are arranged and other details about them

STEP BY STEP

Topluluk Programları Nedir?

 

Bizim Muhit Topluluk Programları, siz değerli takipçilerimizin topluluğa katkı sunarken kazançlı çıkmasını sağlamak için hazırlanmıştır.


İştirak Programı Nedir?

 

<p sty

...

STEP BY STEP

Ödeme teyit işlemi, turnuva kaydı yapan ekibin ya da kişinin Discord sunucusundaki varlığının ve ödeme sürecinin değerlendirildiği nihai aşamadır. Ödeme teyit işlemini de tamamlayan takımların önünde turnuvaya katılmak için hiçbir engel kalmamış demektir. Teyit işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin. 

  1. <span sty

    ...

Bizim Muhit e-spor turnuvaları ödeme-teyit işleminin birkaç adımda nasıl kolayca yapıldığını bu yardım makalesinde açıklıyoruz.

ARTICLE

You have to join our Discord server for all tournaments you will plan to attend. Therefore, all explanations and links about tournaments are accessible by server.

ARTICLE

Webinarlar canlı yayınlardan farklı olarak yalnızca kayıt yaptıran kullanıcılara açılır. Web sitemiz üzerinden "Etkinlikler" sayfasına giderek yaklaşan webinarlara göz atabilirsiniz.

STEP BY STEP

Takım ya da bireysel kayıtlar da dahil olmak üzere, Bizim Muhit'in düzenliyor olduğu e-spor turnuvalarının tüm aşamasında Toornament platformu kullanılır. Henüz Toornament web sitesi Türkçe dilini desteklemediğinden kayıt aşamasında zorluklar yaşanmaktadır. 

Turnuvalara kayıt konusunda adım adım yardım almak için yukarıdaki koyu renkli kutucuğu genişletin. Kayıt sırasında aşağıda

...

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.