PUBG LITE Türkiye Discord Sunucusu
Related

Discord Türkiye Türkçe Topluluk Sunucusu

Mount&Blade Bannerlord Türkiye Discord Sunucusu

PUBG LITE Türkiye Discord Sunucusu

Posted

Is reading an article boring ? Explore the group with an awesome video!

PUBG LITE Türkiye Discord sunucusu, PUBG LITE deneyiminizi iyileştirebilmek, sorunlarınıza çözüm bulmak ve sizi toplulukta yer alan diğer üyelerle tanıştırıp yeni oyun arkadaşları edinmenizi kendisine görev bilir. Gelin, bu topluluğun işleme şekline yakından bakalım.

PUBG LITE Türkiye Türkçe Topluluğu

Discord sunucusu başta olmak üzere tüm platformlar üzerinden örgütlenen üyeler ile tanışma zamanı geldi. Türkiye Discord sunucusu ve sağladığı imkanları değerlendirelim.

PUBG LITE Müşteri Hizmetleri

Sorunlarınızın çözümünde resmi PUBG LITE müşteri hizmetlerini beklemek sizi çileden çıkarabilir ya da sorunlarınızı her zaman çözüme kavuşturmayabilir. PUBG LITE Turkey topluluğunda yer alan destek ekibi sorunlarınızı gönüllü olarak çözmek için hazırdır.

Destek Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

 1. Soru ya da sorununuzu yazıp Destek rolünü etiketleyerek kanala bir mesaj gönderin. Soru ve sorunlarınızı iletmeniz için yetkili arkadaşlar Destek rolünde üye listesinde işaretlenmiştir(destek rolü dışında yetkilileri lütfen etiketlemeyin).

 2. Destek talebine kısa sürede dönüş yapılacaktır.

 3. Destek personelinin talebinizi Bizim Muhit Forum'a gönderi olmak atmanızı istemesi durumunda Bizim Muhit üyeliğinizi oluşturup Hata Çözümleri kategorisinde bir konu açın.

Sıkça Sorulan Sorular

PUBG LITE evrenini cihazınızda daha iyi deneyimlemenin ilk adımı sisteminizin durumunu öğrenmeniz, internet bağlantınızı kontrol etmeniz ve hesap ayarlarınızı yapılandırmanızdır. Sunucuda yer alan SSS kanalında, saydığımız, öncelikli ihtiyaçlarınıza yönelik açıklamalar bulunmaktadır. SSS kanalında cevaplarını bulabileceğiniz bazı sorular şunlardır:

 • Oyun nasıl indirilir?

 • En düşük ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri nedir?

 • Grafik kartı, sunucu ya da alınan diğer hatalar nasıl çözülür?

 • Oyunum çöktü, ne yapacağım?

 • Oyun başlatma sorunları nasıl çözülür?

 • Hesabıma giriş yapamıyorum, ne yapmalıyım?

 • E-posta adresimi değiştirebilir miyim?

 • Hesabım kilitlendi, nasıl giriş yapabilirim?

 • Facebook hesabı oyun hesabına nasıl bağlanır?

Ekip Arkadaşları Bulma

Oyunun tek başınıza sıkıcı olduğunun farkındayız, bizler için de öyle. 2000 üyesiyle PUBG LITE Türkiye Discord sunucusunda 2 ve 4 kişilik ekipler oluşturmaya yetecek kadar oyuncu var. Gelin oyuncu ararken dikkat etmeniz hususlardan bahsedelim.

 

 • Lütfen oyun arkadaşı arama serüveninde #genel ve #pubg-lite kanallarını kullan. Bu kanalları sohbet için de kullanabilirsin.

 • #destek kanalına lütfen bu yönde hiçbir talebini yazma.

 • #yazılı kanalı, ekip arkadaşlarından biri,birkaçı ya da sen ses sorunu yaşadığında, maçta ve maç öncesinde hazırlanırken yazılı olarak konuşabilmeniz için var. Bu yüzden #sesli-yazılısı kanalını ekip arkadaşı aramak için kullanma.

Bu mesajı sunucudaki kanallara "Oyuna giren var mı?" yazdığın her anda, bir bot sana tekrar gönderecek, unutma.

Son olarak, PUBG LITE Turkey sunucusu Bizim Muhit'in profesyonel Discord sunucu, bot, uygulama ve emoji hizmetleri desteğinde kullanıma sunulmuştur. Bizim Muhit'i desteklemek istersen sunucumuza katılabilirsin.

Was this helpful?

Related

Notion Turkey Local Community (Notion Türkiye Yerel Topluluğu)

Atılım Üniversitesi Discord Topluluğu

Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi Discord Topluluğu

Mount&Blade Bannerlord Türkiye Discord Sunucusu

Still looking for an answer?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.