Atılım Üniversitesi Discord Topluluğu
Related

Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi Discord Topluluğu

Atılım Üniversitesi Discord Topluluğu

Posted

Is reading an article boring ? Explore the group with an awesome video!

Atılım Üniversitesi Discord öğrenci topluluğuna hoş geldiniz. Ders notları, ders programları, sınavlar, duyurular, çift anadal/yandal başvuruları ve sonuçları, akademik takvim ve çok daha fazlasına erişin.


Atılım Üniversitesi Discord Topluluğu Nedir?


Atılım Üniversitesi mezunları ve halihazırda eğitimini sürdüren öğrenciler tarafından kurulmuş verimli bir topluluktur.  Öğrencilerin dijital ortamda etkileşim içine girmelerini, onların gerektiğinde anonim kalmasına izin verilerek, hedeflemektedir. Moodle, Atacs ve .edu.tr uzantılı web adresleri ile elde edilemeyen uygulama işlevselliği ve etkileşimi Discord topluluğu ile giderilmeye çalışılmaktadır.


Topluluğa Kimler Katılabilir? 


Atılım Üniversitesi Discord Topluluğu'na; son 1 yıl içinde geçerli bir bandrol yapıştırılmış öğrenci kimlik kartına sahip, halihazırdaki tüm öğrenciler, akademik ve idari personel ile farklı üniversitelerin öğrencileri, akademik ve idari personelleri katılabilir. Hem Atılım Üniversitesi hem de diğer üniversitelerden mezunların da diploma örneklerini paylaşmaları durumunda katılımlarına izin verilecektir. Bunların dışında aşağıdaki statüye sahip tüm mensuplar da sunucuya katılım hakkına sahiptir.


  • Topluluk faaliyetlerini takip etmek isteyen tüm yurttaşlar,

  • Araştırmaları takip etmek isteyen tüm yurttaşlar,

  • Ders notlarını takip etmek isteyen tüm öğrenciler,

  • Uygulamalar ve üniversite hakkında bilgi almak isteyen tüm yurttaşlar,


Topluluk Hangi Amaçlarla Kullanılabilir?


Discord topluluğunu işlevsel kılmak için her topluluk, bölüm, fakülte, personel ve öğrenciye açık ve bunlar tarafından kullanılabilir olduğundan emin olmak istiyoruz. Aşağıdaki amaçlarla sunucuyu kullanabilir, paylaşabilir ve yeni üyeler davet edebilirsiniz.


  • Topluluk faaliyetlerinizi tanıtın, ekip üyelerinizle bir araya gelin. Görüntülü ve sesli toplantılar düzenleyin. 

  • Önemli haberleri anında alın. Duyurular, sınav saatindeki değişiklikler ve önem belirten tüm haberleri hem akademik personel hem de öğrencilerden öğrenin. 

  • Akademik takvime, ders programlarına bir tık ile ulaşın. Basit komutlar ile web sitesindeki sayfalarda gezip durmak zorunda kalmadan güncel düzene ayak uydurun. 

  • Araştırmalarınızı, raporları, ders notlarını paylaşın. Eğitim materyalleri öğrenciler ve akademik personel tarafından birbirleriyle çapraz ve paralel olarak paylaşılabilir. 

Was this helpful?

Related

Notion Turkey Local Community (Notion Türkiye Yerel Topluluğu)

Atılım Üniversitesi Discord Topluluğu

Discord Türkiye Türkçe Topluluk Sunucusu

Mount&Blade Bannerlord Türkiye Discord Sunucusu

Still looking for an answer?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.