World of Tanks TS-5 Premium Tank Avcısı

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

8 seviye premium Amerikan tank avcısı TS-5 bugün,kapalı testte sahneye çıktı. 

 

Zırh

 

Bu tank iyi zırh korunmasına sahip yakın muharebe çatışmaları için tasarlanmış. Ve kesinlikle abartmıyoruz,gerçekten iyi korunuyor: ön gövde zırhı tamı tamına 260mm. Yan ve arka zırhı tabiki de güven vermiyor ancak ara ara,açılı gelen kendinden alt seviyedeki tankların mermilerini kolaylıkla sektirebilir.

Ateş Gücü

Bu canavar, düşmanın 2800 canını 1 dakikada kolaylıkla hüptürebilir. Nasıl mı? Tankın topu atış başına 400 vuruyor. Aynı zamanda 248mm delen de mermisi var. Bu durumda 7 isabetli ve delen atış yaptığında(RNG Allaha emanet), kendi seviyesinde girdiği maçlarda, kısa sürede bu hasarı verebilecektir. 

Bununla birlikte,nişan alma hızının ve yükleme süresinin düşük olması da karşınıza çıkan ya da uçup kaçmaya çalışan rakipleri yerden yere çalmasını sağlayacak.

Ancak uzak mesafelerden atış denemeleri yapmaya başladığınızda isabet etmeyen mermiler saç yoldurtabilir. Hem 100m 'deki dağılımı hem de yavaş mermi hızı hızı, tankla uzak mesafelerde oynamaya başladığınızda "Ulan gene gitmedi attığımız yere!","Ulan gene delmedi!" cümlelerinin ardı sıra dudaklarınızdan dökülmesine sebep olacak etmenlerin başındadır. Gerçi bu demir bilekli Amerikalıyla neden uzaktan şansınızı deneyesiniz ki?

Hareketlilik

Buraya kadar sanırım her şey güzeldi. Bir şey söylemeyi unuttum. Her Amerikalı avcı gibi,bu tank da T95'le akraba. En yüksek ileri yönde hızı 26 km/h. Düşmanı ilk tespit eden siz olmak istemez misiniz?

Özetle

  • Tipik bir Amerikan taretsiz avcısı diyebiliriz.

  • Ön zırhınız sağlam,yanlar hoşaf kıvamında.

  • Ateş gücünüz yüksek ancak siz bir kaplumbağasınız. 

  • T28 avcı tankından şu anki değerlerle pratikte neredeyse aynı şeyleri oyunculara sunuyor.

  • Bir premium tank olduğu düşünüldüğünde,eğer bu kadar yavaşlıktan sıkılmam derseniz ve para da kasmak istiyorsanız,şu değerleriyle alınabilir kategoride yer alıyor.

İpucu

Ön alt plakadan hasar yiyor. Burayı saklayıp kısa-orta mesafede çatışırsanız,koridor ve açık haritalarda iş yapar.

NOT-1: Aşağıda T28'in savaş kaydının olduğu bir video var. O kaydı izleyerek de karar verebilirsiniz.

NOT-2: Bizim Muhit'e destek olmak için sitemize üye olmayı ve Bizim Muhit'i tüm sosyal medya hesaplarından takip etmeyi unutmayın.

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.