World of Tanks-Tank Aldırma Ustaları:RISEN

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Paralı Askerler etkinliğiyle, neredeyse tüm istatistiklerde adını Türk klanları arasında ilk 5'e yazdıran RISEN seferler üzerine röportaj ricamı kırmadı ve bugün konuğum oldu. RISEN klan komutanlarından aynı zamanda etkinlik boyunca savaş komutanlığı da yapmış olan TheLast_KebapBender soruları yanıtlıyor olacak.

 

İstatistiklerde ilk 5'e giren klanlar içerisinde belkide en göze çarpmayan klan RISEN. Bununla birlikte %97 gibi bir oranla,katılımcılarının neredeyse tamamına tank aldırabilmiş bir klansınız. Bu ciddi başarıyı, oyuncularınızın performansına mı bağlamak daha doğru olur yoksa savaş komutanlarının stratejilerine mi?

 

Her iki tarafında başarıda etkisi elbette büyük ancak yönetimin,şöhret puanlarının idamesi konusunda hem klan hem de oyuncu tarafında göstermiş oldukları hassasiyet, savaş bazlı değil sıralama bazlı ekip kurma ve aynı oyuncularla savaşa sürekli çıkmayı düşünmeyip aralıksız başarıya oynama stratejileri bizim için dönüm noktası olmuş, diğer klanların zorlanarak çıktıkları engebeli yokuşu, profesyonel oyuncularımızın da çaba ve desteğiyle bir çırpıda çıkabilmemizi sağlamış ve bizi bugünlere getirmiştir.

 

Zaman zaman dünya haritasında diğer Türk klanlarının sataşmalarına maruz kaldığınız ve kural dışı maç kayıplarına zorlandığınız toplulukta konuşulan iddialar arasında. Türk klanlarına karşı tavrınız ne oldu? Onlara buradan nasıl seslenmek istersiniz? İttifak seçenekleri düşünüldü mü?

 

En az keni klanımızın çıkarlarını gözettiğimiz kadar diğer Türk klanlarının çıkarlarını da gözettik ve olabildiğince işbirliği içerisinde olmaya da özen gösterdik. İddiaların asılsız olduğunu söylemem gerek. Ne sözlü ne de oyun içi herhangi bir sataşmaya maruz kalmadık. Eğer sorundan kastın çıkarma bölgeleri ve topraklarımıza yapılan saldırılar ise, çıkarma bölgelerinde kolaylık sağlanması şeklinde kural dışı taleplerle karşılaşmasakta, bizim topraklarımıza Türk klanları tarafından yapılan saldırıları sataşma olarak kabul etmedik,etmiyoruz. Sonuçta her kumandanın amacı ve çaba sarfetme nedeni, klan üyelerine ödül tankını aldırabilmek. Tabi profesyonel olmak zorundayız, en azından böyle olunması gerektiğini ve bu konuda üzerimize düşeni itinayla yaptığımızı düşünüyoruz.

 

Klanın az savaş yapmasının altında yatan neden yüksek verim alma çabası mıydı yoksa çekinceler mi oldu?

 

Tabiki yüksek verim alabilmek temel gayelerimiz arasındaydı. Klan olarak şöhret puanlarını harcamayarak belirli bir sıralamayı korumuş olduk. Toprak sayımız fazlayken ve getirileri de yüksekken, çatışmalara fazlaca vakit ayırsaydık kendimizi kandırmış olurduk. Çölde boşa kürek çekmek….

Verdiği bilgiler için kumandana teşekkürler. Diğer klanların hikayeleri için bizi takip etmeye devam edin. 

Bizim Muhit'e üye olmayı unutmayın

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.