World of Tanks-Sevdiğiniz Haritaları Oylayın!

Harita havuzu en geniş oyunlardan birisi olan World of Tanks' de,zaman zaman, yapacağı iyileştirmeleri planlayabilmek adına, Wargaming, oyunculardan geri bildirim toplar. Genelde yetenekli ve tecrübeli oyunculardan alınan bu geri bildirimler,sunucu ortalaması düşünüldüğünde,yapılan iyileştirmelerin doğru sonuçları vermesini engeller. Bu seferki durum ise biraz farklı. Reddit World of Tanks topluluğu, oyuncuların tümüne açık şekilde bir form paylaştı. Sizlerden toplanan verilerin doğrudan Wargaming' e iletileceğini de ekledi. 

Forum ya da diğer mecralarda sıkça dile getirilen sorunların sadece o kesimlerce mi yoksa genelde mi olup olmadığını anlayabilmek adına matı bariz bir hamle diyebiliriz.

Form oyun oynadığınız sunucu hangisidir sorusuyla başlıyor ve haritalarla devam ediyor. Sizden oyuncu bilgileriniz vs. istenmiyor,yani hızlı bir şekilde işaretlemelerinizi yapabilirsiniz Anketin en sonunda ise sizce en kötü ve en iyi harita nedir sorusuyla karşılaşacaksınız. Cevaplarınızın irkiltici bir dürtme olması dileğiyle

Anket için buraya tıklayın

bizimMuhitEsportsSayfaAfiş.png

Latest news about this

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.

  • Discord-Logo-White (1)
  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember