World of Tanks Resmi Forum'a Elveda!

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Forumda yayınlamış olduğum mesaj aşağıdadır. Tepkim bellidir. Sizlere önerim her zaman World of Tanks'in resmi forumunu kullanmanız olmuştu ancak gelinen noktada ne kadar anlamsız olduğu ortada. Bundan sonra sizlere yapabileceğim tek tavsiye forumu kullanmamanız olur. Geri bildirim istiyorlarsa sevgili moderatörlerinden ya da Rus sunucularından toplasınlar. Bizler eğlencemize bakmaya devam edelim. Hepinizin isyanına zaman zaman ortak oldum,sizler bir şeyler yazdınız, şurada şu var, bir şeyler açılmıyor diye isyan ettiniz, yardımcı olmaya çalıştım,tekerlekli tankların oyuna getirilse bile düzgün halde getirilmesi için 1 haftasonumu oturup dikkatlice oyunu oynayıp düzgün geri bildirim vermek için harcadım ki bizde mutlu olalım onlar getirildiğinde. Ama sonuç ne, küstah moderatörler!

 

"Elveda Forum,

 

Sevgili abilerim,yaşıtlarım, ablalarım…Oyuna başladığım zamandan beri takip ettiğim ve son 1 yılda da daha çok kendi paylaşımlarımla ismimi gördüğünüz forum maceramı sona erdirme kararı aldım. Her ne kadar bazılarını inandıramamış olsam da sizler için bir şeyler yapmaya çalıştım, forumu bir araç olarak kullandım, zaman zaman atıştım sizlerle, zaman zamanda hoş sohbetlere girdik. Bir kısmınızı facebook'tan bir kısmınızı oyundan bir kısmınızı da başka platformlardan tanıyorum . Bazen bana itiraz ettiniz, bazen alay ettiniz, bazen inanmadınız, bende yaptım ara ara bir şeyler, tartışmalara sıkça girdim, hiçbirini önemsemedim zaten, fasa fiso işler dedim,oyun dedim geçti gitti. Bazıları dediklerimi ciddiye almadı, çoluk çocuk muhabbetleri yaptılar(akıl sağlıklarına verdim), onlara da he he dedim geçti gitti.

 

Beni bu karara iten şey, aldığım 1 tek uyarı oldu. İlk ve son uyarımdı forum hayatımda. 5 yıllık WoT maceramda, forumda 1 tek uyarı aldım ve o  1 tek uyarı beni fazlasıyla üzdü. Hani ara ara diyordunuz ya siz, ne reklam yapıyon yaaaaa falan diye, o kadar dediğiniz gönderilerde bile kaç kere şikayet aldım kim bilir ses seda eden olmadı, ki zaten değildi onlarda reklam-sizi wot için hazırladığım, yazdığım, çizdiğim, vakit ayırdığım şeylere yönlendiriyordu tümü-. Geçen gün forumu açtım ve bam-uyarı aldın diyor. Dedim bu ne alaka şimdi, kendi kendime takılıyom forumda, millete falan da sataşmadım,hayırdır inşallah. Bir de açtım ki ne diyor: Reklam yaptın,uyarı aldın ve bizde safir(sapphira_ moderatörün adı) taşıyla seni bilemeye geldik. Yani olmadık bir gönderide, sadece yazdığım bir haberi vuque'ya alıntı yaparak bir mesajla konunun altında paylaştım diye, 1 uyarı aldım. Ki orada da konuyla bağlantılı bir şeyden bahsediyordum. Şimdi gerçekten ağırıma giden şey, birilerine bir şeyler ulaştırırım diye uğraşırken,çırpınırken bu uyarıyı almak. İnsanları forumu kullanmaya orda burda teşvik ederken, bu muamaleyle buradan ayrılmak. Facebook'ta, ts'lerde, discord sunucularında, derdiniz varsa foruma yazınki düzelsin,geri bildirimlerinizi vuque raporluyor demekten dilimde tüy bitmesi. İnsanlar oturup hesabıma şu bu oldu, destek kaç gündür cevap vermiyor dediklerinde, onlar için yığınla yazıyı destek sayfasından,haberlerden cımbızlamak. Oturup oyundaki hatalar düzelsin diye geri bildirim vermek, klan sayfasındaki aynı klanların 100 kez açtıkları başlıkları temizlesinler ya da birleştirsinler diye oturup tek tek bunları moderasyon ekibine şikayet etmek(hiçbir şey yapmadılar).Ve üç nokta…  Bunları sanki bir suçu örtbas ediyormuşum gibi sıralamıyorum ya da kendimi haklı çıkartmak için falan. Yanlış anlaşılmasın. Yani sadece sevdiğim şeylerden beni tiksindirdi. Gerçekten tiksindirdi.

 

Faydalı olduğunu düşündüğüm birkaç konum dışındakilerin tamamını ve altına attığım mesajları da temizledim.

"Gönderi temizlenmiştir" ya da "Konu temizlenmiştir" yazısını göreceksiniz. Malum kişiler yorulmasınlar diye onları da kendim hallettim. Alıntı yapan arkadaşların mesajlarını düzenleyemediğim için onlar duruyor,sorun değil. Ve tüm konularıma da bu veda mesajını eklemiş olacağım. Site işlerine en azından wot tarafında ara vereceğim sanırım. Aklıma geldikçe geriliyorum.

 

Hepinizi çok seviyorum. Üzdüysem,kırdıysam affedin. Ben yine malum mekanımda olmaya devam edeceğim. Bu son gönderim. Görüşmek dileğiyle,esenlikler…"

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.