World of Tanks Ödül Tankı:T95/FV4201

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

T95/FV4201'in akıbeti sonunda belli oldu. Ocak 2019'da bir klan etkinliği ile ödül olarak oyuncularla buluşturulacak. Silahlanma Yarışı'nın bir benzeri bizleri bekliyor

Sonunda T95/FV4201'in oyuna nasıl getirileceği hakkında bir fikrimiz oldu. 10 seviye ağır tank sınıfında olan bu İngiliz çakalının ödül olarak bir klan etkinliğinde verileceği haberini almış bulunmaktayız. Peki bu,mükemmel eğimli zırhı, taş gibi tareti ve tehditkar diyebileceğimiz ortalama hasar değerli topuyla gerçekten değerli bir ödül tankı mı?

Bu yıl düzenlenen Silahlanma Yarışı etkinliği dünya haritasında kendini kanıtlamış oldu.Komutanların savaş meydanında birbirlerine nasıl meydan okuduklarına hepimiz şahit olduk.Tabi sıradan oyuncuların kazandıkları ödüller ve miktarları fazla değişiklik göstermediğinden olayın coşkusunu fazla hissetmemiş oldular.

Klan üyelerini daha fazla ödüllendirmek isteyen World of Tanks ekibi de bir adım attı. Bu etkinlik boyunca oyuncular dünya haritasında katıldıkları savaşlarda kazandıkları ödüllere karar verebilecekler.

Bilmeyenler için T95/FV4201'den biraz bahsetmemiz gerekiyor. Daha önce burada bir haber yayınlamıştık. Süpertest boyunca bazı değişikliklere uğrayacağını bildiğimizden bir süre daha bekledik ve en güncel değerlerini de bu haberle birlikte yeniden sizlere ulaştırmak istedik.

Chieftain,ortalama 440 vuran topu,bir hayli yüksek atış hızı ve nispeten iyi düzeydeki nişan alma süresiyle sahibini üzmeyecek. Rakipleri İngiliz ve Amerikan ağır tanklarıyla kıyaslandığında 40 fazla ortalama hasarı ve standart mermi delişi onu bir adım öne çıkarsa da, nişan süresi ve mermi dağılımında rakiplerinin birazcık gerisinde kalıyor. Hareket halinde ya da durduktan çok kısa bir süre sonra birilerinin kıçını tokatlayabilir ve geniş görüş menzili sayesinde savaş alanında her zaman ateş edecek birilerini bulabilir. Ve asıl bomba: tankın 3. mermisi HESH.

Chieftain'in en yüksek hızı 46km/h-dünya rekorunu kırmadığının farkındayız- ama rakiplerinin karşısına vaktinde çıkabilecek kadar hızlı. Ön zırhı mermi yağdıran düşük seviye akrabalarına dayanabilir ancak aynı seviyedekiler için delme şansı hep var(Özellikle yan ve arkanızı da onlara döndüğünüzde). Arazi topoğrafyasının top eğimi izin verdiği müddetçe kullanımı hayatta daha uzun süre kalmasına olanak sağlayacak.

 

Seviye: 10, İngiltere

Can Puanı: 2200

Motor: 1000 beygir

Güç-Ağırlık: Ton başına 16.7 beygir

Maksimum hız/minimum hız: 46/15 km/s

Gövde dönüş hızı: 30 °/sn

Taret dönüş hızı: 28 °/sn

Görüş mesafesi: 410 m

Gövde zırhı: 114/89/25

Taret zırhı: 350/175/17

Ortalama Hasarı: 440/440/530

Deliş Gücü: 270/310/140

Yükleme süresi: 10.5 sn

100 m'de sapma: 0,35

Nişan alma süresi: 2,1 sn

Alçalma/Yükselme: -7°/+20°

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.