World of Tanks FV4202 Satışta!

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Geçtiğimiz haftalarda, çeşitli paket fırsatlarıyla satışa çıkacağı yönünde duyurusunu yaptığımız FV4202 tankı satılmaya başlandı.

Tarihçe 

Centurion orta tankının temeli üzerine deneysel araçtır. 1956'dan 1959'a kadar geliştirildi. Hiç seri üretime girmedi. FV4202'de kullanılan teknik yenilikler daha sonra FV4201 Chieftain'da tekrar kullanıldı(Paralı Askerler Etkinliği ile ödül olarak oyuna eklendi).

Oynanış

"Öncelikle, diğer İngiliz araçları gibi bu tank da kullanımı nispeten kolay, iyi isabetlilik ve muhteşem deliş değerleri gibi özelliklerle donatılmış harika bir topa sahiptir. Muhteşem topunun yanı sıra FV4202, dayanıklı kulesi ve kuvvetli üst gövdesinden faydalanarak düşman mermilerini sektirebilmektedir. Bu özelliklere bir de muazzam top eğimi, avantajlı görüş mesafesi ve olağanüstü zemin direncini de eklediğimizde, garajınıza koyabileceğiniz muhteşem bir orta tank elde etmiş olursunuz" olarak WoT tankı tanıtıyor olsa da , taretinizi kullanamadığınız her haritada tankın neredeyse kamp aracına dönüşeceğini söyleyebilirim. Bu durum, 8 seviyedeki hızlı yer değiştirme imkanı sunamayan tüm orta tanklar için geçerlidir. 

Tüm bunlara rağmen taretinin, kendinden üst seviye tankların normal mermilerinden sektirdiği mermi sayısı da azımsanmayacak derecede fazladır. WG'nin abarttığı kadar delmese de,üst seviyede, taretiniz için uygun pozisyon bulabildiğiniz noktalarda sahip olduğu deliş gücüyle iyi işler çıkartmanızı sağlar. Tınk tisuuuu seslerini, bu tankla karşılaştığınızda kağıt zırhlılar dışında tüm tanklardan duyabilirsiniz. Top eğimi ve isabeti ise klasik bir İngiliz: yormaz, üzmez. 

Ayrıca, Kişisel Görevler 2.0 ile birlikte gelen İttifak Görevleri'ni tamamlayabilmeniz için gerekli ülkelerden biri de İngiltere. İngiliz hattında tank kasma ile uğraşmadan bu görevlere başlama niyetindeyseniz ve İngiliz hattına sıcak bakıyorsanız 4202 iyi bir seçim olabilir.

Not: Ağır abi takılanlar için Caernarvon AX önerilebilir. 

Temel Paket

FV4202

%100 Mürettebat

15 Görev Seti

Fiyat:138 Türk Lirası

Haftanın 8 Seviye Aracı Paketi

FV4202

%100 Mürettebat

30 Premium Gün

Garaj Yuvası

20 Görev Seti

Fiyat:163 Türk Lirası

Temel Paket'i satın almak için buraya, diğer paketi satın almak için buraya tıklayınız.

Sitemize üye olmayı unutmayınız.

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.