Wot Blitz-Savaşçı'nın Yolundan Git!

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Haberi okumaya başlamadan önce ya da sonra aşağıda yer alan galeri ve videoya mutlaka göz atın.

 

Çinli Type 59'un ve cesur kumandanlarının hikayelerini ve efsanelerini herkes duymuştur. Şimdi de sıra sizin maceralarınızı, bu hikayelerin arasına katmaya geldi! 5 Şubat'ta başlayıp 15 Şubat'a kadar sürecek olan Savaşçı'nın Yolu etkinliğiyle; hünerlerinizi test edecek, sabrınızı sınayacak, yeteneklerinizi nadir boyamalar, kaynaklar ve Type 59'u elde etmek için gösteriyor olacaksınız!

 

Type 59-Zafer Kahramanı

 

En yetenekli tankçılar, saldırı ve savumada heybetli ve korkunç bir güce sahip olan Type 59'u elde edebilecek. İyi manevra kabiliyeti ve dinamikleriyle Type 59, savaş meydanında oradan oraya giden, hızla pozisyon değiştirebilen ve kendini amansızca savunabilen gerçek bir yırtıcı.

 

100mm'lik vasat sayılabilecek ama yakın mesafede ne kadar etkili olduğunu kanıtlayacak kadar da istikrarlı bir topa sahip. Zırh delici mermisi 181mm delişe ve atış başına 280 ortalama hasara sahip. Dakikada 1800'e ulaşan toplam hasarı, kumanya ve teçhizatlarla desteklendiğinde 2000'e ulaşabiliyor.

 

Düşük silüeti, güvenilir ön zırhı ve mermileri kolaylıkla sektiren taretiyle bir cephe gerisi destek tankı. Bu özelliği saldırganca destek ve pozisyon savunması yapabilmesini kolaylaştırıyor. Düşmanı hata yapmaya ve risk alıp tekrar geri püskürtmeye zorluyor.

 

Etkinlik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Etkinlik ne zaman başlıyor?

 

5 Şubat saat 10.00'da başlayıp 15 Şubat saat 10.00'da bitecek.

 

Not: Ay Yeni Yılı jetonlarını 30 görev karşılığında 12 Şubat'a kadar alabileceksiniz.

 

Sihirli parşömene neden ihtiyacım var?

 

Sihirli Parşömen Ay Yeni Yılı konteynırını alabilmenizi sağlayacak görevlerin ilk aşamasını tamamlamanız için var. Bu konteynırı aldıktan sonra, 30 görevlik bir set açılacak.

Sihirli Parşömen yalnızca birkez alınabilir.

 

30 savaşlık set ne zaman ve nasıl etkinleşecek?

 

Etkinliğin ilk aşamasını tamamladığınızda ve sarılı parşömeni aldığınızda Savaşçı'nın Yolu'na başlamış oluyorsunuz. 5-10 seviye aralığındaki araçlarla yapacağınız sonraki 30 savaş göreve dahil edilmiş oluyor. Normal, reyting ve turnuva savaşları etkinlik için geçerli olacak

 

Bu sebeple, yalnızca %100 hazır olduğunuzda etkinliğin ilk aşaması olan göreve başlayın. Görevleri yaparken krediye ihtiyacınız olursa, 1-4 seviye aralığındaki tanklarla savaşa girin. Bu seviye araçlar görev ilerleyişinizi etkilemeyecektir.

 

Savaşçı'nın Yolu etkinliğindeki 30 görev yalnızca birkez tamamlanabilir.

 

Not: Etkinlik sona erdiğinde sarılı parşömen, telafi yapılmadan oyundan kaldırılacaktır.

 

Ay yeni yılı jetonlarını nasıl elde edeceğim?

 

İlk aşamayı tamamladıktan sonra, Savaşçı'nın Yolu görevlerine erişiminiz açılacak. Görev 5-10 seviye araçlarla yapacağınız 30 savaştan oluşur. Deneyim yönünden premium hesap bonusu, x2 ve x5 hızlandırıcılar, reyting savaşı bonusları dahil edilmeden yaptığınız en iyi 10 savaş karşılığında Ay Yeni Yılı jetonlarıyla ödüllendirileceksiniz.

 

30 görevlik seti tamamladığınızda her bir savaş deneyimi için 1 Ay Yeni Yılı jetonu alacaksınız

 

Not: Etkinlik sona erdiğinde jetonlar, telafi yapılmadan oyundan kaldırılacaktır.

 

Type 59'u almak için kaç jetona ihtiyacım var?

 

Type 59 için 13500 jetona, Ding kamuflajı için 4500 jetona ihtiyacınız olacak

 

Not: Garajınızda halihazırda Type 59 bulunuyorsa 4000000 kredi ve bir garaj yuvası alacaksınız. Ding kamuflajı için 892000 kredi ve Ding Trace kamuflajı için de 248000 kredi alacaksınız

 

Daha fazla haber için Bizim Muhit'e üye olmayı unutmayın.

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.