War Thunder-Yeni Durak Alaska

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Her güncellemeyle War Thunder temsil edilen harita sayısını artırmaya devam ediyor ve 1.87 güncellemesi de bunlardan farklı olmayacak. Bugün, oyunculara enfes manzaralı Alaska kırsalında, kara savaşları için yeni bir alan sunuluyor.

Kısaca: Alaska'nın dağlık bölgelerinden ilham alan kara savaşları için yeni bir yer.

1.87 güncellemesinde, Alaska'nın çarpıcı dağlık manzarasında geçen kara savaşları için yeni bir yer sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Spesifik olarak, oyuncular küçük bir Alaska kasabasını ve yakın çevresinde kontrolü sağlamak için bir yanda gökdelenler arasında, geniş şehir caddelerinde savaşırken diğer yandan ise yoğun yeşil yapraklı ormanlarda ter dökecekler.

Haritadaki savaşların asıl odağı, kentin içindeki stratejik bölgelerin etrafında toplanıyor. Savaş türüne bağlı olarak, hafif zırhlı araçları ya da tank avcılarını kullanan oyuncular, yüksek görüş menzillerini kullanarak şehrin açık noktalarında kendileri için uygun alanlar bulabilecekken; zırhlılarla oynayan oyuncular şehrin merkezinde yakın mesafe çatışmalarında kendilerini kanıtlama fırsatı bulabilecekler.

Yeni Alaska haritası, yaklaşmakta olan 1.87 güncellemesinin yayınlanmasıyla kara savaşlarında hazır olacak. Umarız beğenirsiniz! O zamana kadar, War Thunder'a gelecek olan bir sonraki güncellemeyle ilgili daha fazla haber için Bizim Muhit'i takip etmeye devam edin. Savaşta görüşürüz!

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.