Steam 2019-2020 Kış İndirimleri Ne Zaman? Steam İndirimleri

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Steam kış indirimlerinin ne zaman başlayacağı duyuruldu. Steam kış indirimleri için geri sayıyoruz.

Uygun fiyata oyunlar alıp kütüphanemizi genişletmek için beklediğimiz Steam Kış indirimlerinin tarihleri belli oldu. "Steam Kış İndirimleri"ni, bir nevi yılbaşı indirimleri olarak da adlandırmak mümkün. Bulunduğumuz yılın son, önümüzdeki yılın ilk indirimi olma özelliği de bulunmakta.

Geçtiğimiz dönemde, “Sonbahar İndirimleri” ve “Cadılar Bayramı İndirimleri” ile uygun fiyata oyun sunan Steam, “Kış İndirimleri” ile indirime girecek onlarca oyun nedeniyle büyük bir yoğunluk yaşanacağını söyleyebiliriz. “Cadılar Bayramı İndirimleri” ile korku temalı oyunlarda daha fazla indirim görüyor olsak da “Kış İndirimleri”nde tüm kategorilerde genel bir indirim gerçekleşmesi daha muhtemel.

İndirim dönemi için birkaç ipucu vermek gerekirse;

  • İndirim dönemi almak istediğiniz oyunları Steam istek listenize eklemeyi unutmayın. İstek listesinde bulunan öğeler indirime girdiğinde size bunu hatırlatan bir bildirim gönderiliyor olacak.

  • Toplu paketlere dikkat edin bazı oyunlarda ufak farklar ödeyerek oyunun kendisine ve DLC’lerin tümüne sahip olabilirsiniz. Bundle paketlerle bazı oyunları indirimli fiyatlarından da ucuza almanız mümkün. İkili üçlü oyun paketleri ya da oyun ve DLC paketleri şeklinde sunulabilir.

Hangi Oyunlar İndirime Girecek?

 

İndirim yapılması beklenen oyunlar aşağıdaki gibidir.

  1. Grand Theft Auto 5 (GTA V)

  2. Rust

  3. The Witcher 3 Wild Hunt (GOTY)

  4. Assassin’s Creed Odyssey

  5. Mafia Serisi

  6. Rocket League

  7. Total War oyunları

  8. Age of Empires serisi

Steam 2019 Kış İndirimleri Ne Zaman?

Steam Kış İndirimleri 19 Aralık 2019'da başlayıp 2 Ocak 2020'de son bulacak. Yukarıda bahsettiğimiz ve daha onlarca oyunda indirim yapılacak.

Steam Kış İndirimleri ardından Mayıs 2020’de Bahar İndirimleri ve Haziran 2020’de Yaz İndirimleri için yeni oyunları bekleyebiliriz.

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.