PUBG Mobile 0.11.0 Güncellemesi

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesinin ne zaman çıkacağı ve hangi yenilikleri getireceği, hayran kitlesi tarafından merakla bekleniyor. Ülkemizde inanılmaz heyecanlı ve dinamik bir oyuncu kitlesine hitap eden PUBG Mobile, birkaç gün içinde 0.11.0 güncellemesini yayınlayacak. Güncelleme tarihi yaklaşırken, bir sonraki sürüme şimdiden hazır olmak ve bedava giysi kazanmak isteyenler için detaylara yakından bakalım.

Yenilikler

Resident Evil 2 oynayanların hemen anımsayacağı acımasız patron Tyrant ve zombi sürüleri bu güncellemenin bel kemiğini oluşturuyor. "Şafağa Kadar Hayatta Kal" isimli bu yeni-süreli etkinlikle, oyuna zombiler eklenmiş olacak. Ayrıca özel olarak hazırlanmış oyun menüsü ve müziği, sizleri Resident Evil evrenine sürüklemeyi amaçlıyor. 

 

Haritalarda da bir dizi değişiklik var. Vikendi ve Sanhok bunlardan nasiplenenler arasında. Vikendi ay ışığına; Sanhok ise eğlence moduna kavuşuyor. 

İyileştirmeler

 

Her güncellemede olduğu gibi bu seferkinde de performansı artırabilmek adına çeşitli iyileştirmeler var:

  • Geçmiş sonuçlar artık sadece 1 ay saklanacak.

  • Ekonomi sınıfı cihazlarda zemin grafik hataları düzeltildi.

 

Çıkış Tarihi

 

PUBG Mobile sunucuları, 18 Şubat'ta Türkiye saati ile 03.00-11.00 arasında güncelleme bakımı sebebiyle devre dışı bırakılacak. Bakım gereksinimlerine göre, belirtilen zamanlarda değişiklik olabilir. Oyunun yeni sürümü, 19 Şubat itibariyle hem Google Play Store hem de App Store'da indirilebilir olacak.

Bedava Giysi

Giysi Kutusu III (7g) ve 1.888BP kazanmak için tek yapmanız gereken, oyunu 25 Şubat'tan önce güncellemek. Hayırlı olsun!

Bizim Muhit'e üye olmayı unutmayın.

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2021 Bizim Muhit, All rights reserved.