Fortnite 100 Milyon Dolar Dağıtacak!

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Fortnite Dünya Kupası 2019 (World Cup) başlıyor! Dünyadaki en iyi oyuncuların kupa elemeleri sonunda kozlarını paylaşma imkanı bulacağı etkinlik, zafer elde edenleri paraya boğmaya hazırlanıyor.

Etkinlik ne zaman başlıyor?

Fortnite Dünya Kupası'na giden yol 13 Nisan'da düzenlenecek 10 haftalık Çevrimiçi Açık Elemeler dönemiyle başlayacak ve 16 Haziran'da bitecek. Fortnite oyuncularını her hafta toplamda tam 1 milyon doların dağıtılacağı cömert bir etkinlik bekliyor.

Dünyanın dört bir yanından en iyi 100 Tekli oyuncu ve en iyi 50 Çiftli ekip Fortnite Dünya Kupası finalleri için 26-28 Haziran tarihlerinde Fortnite'ın New York’ta misafiri olacak ve 30.000.000 dolar için mücadele edecekler. Finallere katılan oyuncular tabiki de elleri boş dönmeyecekler, hepsi evlerine en az 50.000 $ ile dönecek ve Fortnite Dünya Kupası tekli şampiyonu tamı tamına 3.000.000 $ ödülün sahibi olacak.

 

Kimler Katılabilir?

 

  • Herhangi bir Fortnite turnuvasında yarışmaya uygun olmak için oyuncu en az 13 yaşında olmalıdır.

  • 13-17 yaş aralığındaki oyuncular (kendi ikamet ettiği ülkenin yaş sınırına bağlı olarak belirtilenden daha büyük olması gerekebilir) bir ebeveyninden veya vasisinden izin almış olmalıdır.

  • Oyuncular sahip oldukları tüm Epic Games hesaplarında kurallara uygun hareket etmelidir ve gizli bir şekilde kural ihlallerinde bulunmamalıdır.

  • Oyuncular ayrıca daha önce herhangi bir resmi Epic kuralını ihlal etmekten dolayı ceza almamış olmalı ya da aldığı cezayı tamamlamış olmalıdır.


Battle Royale oyuncusu değil misiniz?

 

Fortnite Dünya Kupası yalnızca Battle Royale oyuncularına hitap etmiyor. Finaller sırasında düzenlenecek ilave etkinliklerle farklı modlarda ve formatlarda eğlenceli mücadelelere de ev sahipliği yapacaklar. Fortnite Dünya Kupası'nda herkesin ilgisini çekecek bir şeyler olacak!

Bu yılın sonuna kadar her hafta, turnuvalarla 1.000.000 $ ödül dağıtılacak. Bu turnuvalar çok çeşitli modlarda ve formatlarda olacak. Böylece rekabetçi oyun alanı genişletilecek.

Rekabetçi Fortnite ile ilgili gelişmeleri ve yaklaşmakta olan Fortnite Dünya Kupası Finalleri’ne nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için Bizim Muhit'i takipte kalın!

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.