Epic Games Epic Store'u Uçuracak

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Duyurulduğundan bu yana, Steam karşısında ciddi bir rakip olarak değerlendirilen Epic Store'dan yeni haberler var. Epic Games, Epic Store için gelecek 6 aylık planlarını açıkladı. Steam için tehlike çanları çalmaya devam edecek anlaşılan.

 

Epic Games Store temelinde oyun satın alabileceğiniz bir platform. Ancak bu platformun zamanla kabuk değiştireceğine dair ufak sinyaller geliyor. Geçen hafta bir arama işlevi eklendi ve ön yükleme mekanizması sonunda kullanılabilir hale geldi. Gelecek daha birçok yenilik var. Epic Games, 2 gün önce Trello'da geliştirme yol haritasını yayınladı. Plana göre, kullanıcı incelemeleri, istek listeleri, oyun süresi takibi ve mod desteği önümüzdeki altı ay içinde başlayacak, ayrıca yeni ödeme seçenekleri, ek para birimleri ve Epic Games yer paylaşımı da diğer yeniliklerden bazıları.

 

1-3 aylık bir süre içinde desteklenmesi beklenen özelliklerden biri bulut depolama kaydı. Bu süre zarfında ayrıca, mağaza sayfalarının yeniden tasarımı, çoklu DLC listeleri, "Çevrimdışı Modundaki geliştirmeler" ve türe ve etikete göre arama yeteneği de bekleniyor.

 

Uzun vadeli projelere gelince, mağaza başarılar elde edecek ve sonunda “sosyal bakım” görecek, ancak bunların en az altı ay sürmesi bekleniyor. Netleşen projelere bakınca, bunlar otomatik iadeler, hediye sistemi ve Android oyunlarının Epic Games Store aracılığıyla satılacağı bir Android Mağazasından ibaret. Bunlar büyük projeler - çok daha fazlası var. Ve bu zaman dilimlerinin tümü değişebilir.

 

Daha fazlası için Bizim Muhit'i takip etmeye devam edin! Ayrıca üye olmayı da unutmayın.

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.